OPENBOX.ua

Прилади Openbox® SF-100/ 110/ 120


    Супутникове телебачення, за порівняно невеликий проміжок часу, міцно увійшло в наше життя і вже ніхто не може здивувати сусіда по квартирі або сусіда по дачі переглядом передач HD якості. Кабельне мовлення у мегаполісах та великих містах з багатоповерховими та багатоквартирними будинками це вже не екзотика, а повсякденна реальність нашого життя. Заміна аналогового телевізійного мовлення на цифрове неминуче в усіх країнах СНД до 2015 року і вже йде на колишньому пострадянському просторі семимильними кроками. Розумні системи охоронного відеоспостереження з численними камерами тепер можна помітити не лише на перехрестях вулиць, у великих універмагах, під'їздах будинків, у котеджних та заміських будинках, а й навіть у місцях, де ми ніяк не очікували раніше їх побачити.

    І всі ці системи, супутникові, ефірні, кабельні, охоронні встановлюють і налаштовують фахівці, які весь свій робочий час проводять на дахах та в під'їздах будинків, на «технічних» поверхах, у підвалах та горищах, виявляючи небувалі якості майстерності та акробатизму для виконання поставленого завдання або необхідного обсягу робіт. Існує багато приладів та пристроїв для полегшення праці установників обладнання, але кожна установка вимагає наявності специфічного обладнання, знання та вміння працювати з різними приладами, технічного обслуговування та догляду, заряду та підтримання працездатності акумуляторних батарей.

    Враховуючи всі побажання установників, кабельників, монтажників ми розробили універсальний прилад установника всіх типів супутникових та ефірних антен, налаштування систем кабельного телебачення, систем CCTV та IPTV. Цей прилад має всі властивості та можливості, що раніше випускалися приладів для налаштування супутникових антен 20-ї, 30-ї та 50-ї серії, а також нові функції, які розширюють можливості приладу та не мають аналогів з приладами такого ж класу.

    Отже, пропонуємо Вашій увазі новий, універсальний (All-In-One), цифровий вимірювальний прилад для налаштування супутникових та ефірних антен, систем кабельного цифрового телебачення, IP- телебачення, систем CCTV, що оснащений GPS-приймачем, градіометром, слотами CA та CI, інтерфейсами RS232, LAN, USB, HDMI. Прилад дозволяє здійснювати налаштування всіх типів супутникових антен та антен для ефірного телебачення, а також налаштування телевізійних камер систем CCTV.

    Прилад поставляється в захисній картонній упаковці, що виключає пошкодження кейсу приладу при транспортуванні.

    

    Сам прилад упакований у стильний та добротний кейс, який дозволяє надійно захистити прилад від будь-яких впливів при переміщенні та в якому розміщені всі необхідні аксесуари для роботи з приладом.

    

    Корпус приладу синьо-сірого кольору з прогумованого неслизького для рук пластику з якісно підігнаними бічними кришками-заглушками, під якими встановлені роз'єми для підключення блоку живлення, порту RS2 виходу, порту LAN, USB для зовнішнього накопичувача, інтерфейсу CA для карток умовного доступу та інтерфейсу CI для модулів умовного доступу. На задній панелі приладу розташовані роз'єм F-типу та BNC для підключення супутникових та ефірних антен, а також комбінований роз'єм AV IN/OUT для підключення камер CCTV або виведення картинки на зовнішній монітор/екран.

    

    


    F/BNC: для перемикання входу сигналу між роз'ємами BNC або F-типу.

    Світлодіодний індикатор відображає інформацію про поточне підключення роз'ємів.

    S2/T2/C: для перемикання між режимами роботи DVB-S/S2, DVB-T/T2 або системою кабельного мовлення.

    Світлодіодний індикатор відображає інформацію про поточний режим роботи.

    in/out av: для перемикання між режимами входу або виходу AV сигналу.

    Світлодіодний індикатор відображає інформацію про поточний режим роботи.

    ant rotate : для швидкого перемикання в режим Емуляції під час перегляду ТВ програм

    save: Натисніть цю кнопку, щоб зберегти параметри налаштувань

    menu exit : Натискання цієї кнопки дозволяє увійти до Головне меню з режиму перегляду програм, вийти з поточного меню до попереднього меню або закрити поточне меню.

    

 

    

    

    

    

    

Робота з приладом :


     Перед тим як вперше включити прилад для налаштування супутникових антен OPENBOX SF- 100/110/120 обов'язково познайомтесь з Посібник користувача.

Після розпакування приладу, перевірте його комплектацію та підключіть до нього мережний адаптер для заряджання акумулятора приладу. Завод-виробник рекомендує проводити першу зарядку батареї не менше 6 годин.      індикація стану заряду акумулятора зміниться з червоного на зелений колір. Автомобільний зарядний пристрій дозволить Вам швидке підзаряджання акумулятора при пересуванні між місцями установок.      /SPAN>

Для включення приладу необхідно натиснути та утримувати (2 секунди) кнопку F4до початку світіння світлодіода 13 V та появи повідомлення On на світлодіодному індикаторі.

     

    Головне меню приладу OPENBOX SF-120 містить десять основних розділів:

Пошук, Рівень, Спектр, Сузір'я, USB, DiSEqC, GPS, Супутники, Емуляція, Система.

    Main menu

    Розділ Пошук

    У розділі Пошук для системи DVB-S/S2 можна вибрати необхідний супутник, тип LNB, необхідний транспондер, вибрати тип пошуку, а також отримати інформацію про рівень сигналу, його якість і потужність, кількість помилок у потоці, проконтролювати правильність обраного супутника (відображається назва супутника).

    У розділі Пошук для системи DVB-T/T2 можна здійснити автоматичний пошук усіх ефірних каналів, вибрати частотний план для потрібної країни проживання, подати при необхідності напругу живлення для антенного підсилювача, ручний пошук певного каналу або потрібної частоти, встановити необхідну ширину смуги пропускання, отримати інформацію про рівні всіх частот.

    У розділі Пошук для системи DVB-C можна здійснити автоматичний пошук усіх кабельних каналів або здійснити ручний пошук необхідної частоти каналу.

Search

    Розділ Рівень

    У розділі Рівень для системи DVB-S/S2 можна вибрати необхідний супутник, тип LNB, необхідний транспондер, вибрати тип пошуку, а також отримати детальну інформацію про сигнал: відношення сигнал/шум (C/N), рівень сигналу, відношення модуляція/помилка (MER), відношення біт/помилка (BER).

    У розділі Рівень для системи DVB-T/T2 можна отримати докладну інформацію про сигнал: відношення сигнал/шум (C/N), рівень сигналу, відношення модуляція/ помилка (MER), відношення біт/помилка (BER) та відношення біт/помилка (PBER) після обробки корекції сигналу.

    У розділі Пошук для системи DVB-Cможна отримати докладну інформацію про сигнал: відношення сигнал/шум (C/N), рівень сигналу, відношення модуляція/помилка (MER), відношення біт/помилка (BER).

Level    ; 

    Розділ Спектр

    У розділі Спектр для систем DVB-S/S2/T/T2/C можна вибрати необхідну початкову та кінцеву частоту для відображення спектра, вибрати смугу пропускання (центральну частоту та смугу щодо центральної частоти), здійснити збереження отриманої картинки на флеш-карту.

Spectrum

    Розділ Констеляція (Сузір'я)

    Констеляційна діаграма є графічним зображенням цифрових символів, отриманих за певний період часу. У разі ідеального каналу передачі, за відсутності перешкод та шумів, всі символи розпізнаються без помилок. У цьому випадку вони зображуються на діаграмі як добре визначені точки, що потрапляють в ту саму зону, утворюючи дуже концентровану точку. Перешкоди та шуми призводять до того, що демодулятор не завжди може правильно розпізнати символи, що призводить до розсіювання області концентрації точок та утворення різних форм розсіювання, за якими можна візуально визначити характер проблеми із сигналом.

    Constellation

Розділ USB

    У розділі USB є все необхідне для роботи із зовнішнім накопичувачем (флеш карткою). Тут можна здійснити запис програми на зовнішній накопичувач, записати транспортний потік каналу/транспондера, використовувати прилад як медіаплеєр для програвання музичних файлів та перегляду фотографій, зробити аналіз раніше записаного транспортного потоку, оновити програмне забезпечення приладу, його налаштувань, зберегти системні дані.

    Оновлення програмного забезпечення (прошивки) приладу доступне двома способами: через порт USB і через порт RS-232. Програмне забезпечення приладу постійно вдосконалюється, що дозволяє комфортно користуватись усіма існуючими можливостями та додавати нові можливості.

    Виробником передбачена можливість редагування супутників, транспондерів, каналів та ін. за допомогою зовнішнього редактора та можливість завантаження/вивантаження налаштувань.

USB

    Розділ DiSEqC

    Розділ DiSEqC (тільки в режимі DVB-S/S2) дозволяє задати конфігурацію обладнання Вашої приймальної системи для прийому сигналів з декількох LNB, розташованих на одній антені або на декількох антени, спрямовані на різні супутники при використанні перемикача DiSEqC, що працюють за протоколами 1.0/1.1. Також можливе налаштування моторизованої антени за протоколами DiSEqC 1.2 або USALS, встановлення/зняття меж обертання системи.

DiSEqC    ;

    Розділ GPS

    Розділ GPS (тільки в режимі DVB-S/S2) дозволяє визначити Ваше розташування (Довгота та Широта), висоту над рівнем моря та час UTC. Тепер Вам не потрібен компас, все необхідне вже є у приладі.

    GPS     

    Розділ Супутники

    Розділ головного меню Супутники дозволяє наочно отримати інформацію про супутники, які Ви можете приймати у Вашій місцевості. У цьому розділі Ви можете визначити Позицію, Азімут, Елевацію.

Satellites

    Розділ Емуляція

    Розділ головного меню Емуляція може бути використаний для приблизної орієнтації Вашої антеної системи антенина супутник, при цьому кришка приладу емулює дзеркало прямофокусної антени. За допомогою кнопок виберіть необхідний для налаштування супутник і, розуміючи/опускаючи екран приладу, досягайте загорання червоного прапорця з написом ОК у вікні Елевація . В цьому випадку екран приладу емулює положення напрямку дзеркала антени на супутник. Намагаючись не змінювати положення приладу в горизонтальній площині (червоний прапорець у вікні емуляція горить постійно) і, обертаючи прилад навколо власної осі, (покази Азимута повинні прагнути до «нуля»), досягніть, щоб у вікні Азімут також спалахнув червоний прапорець ОК. У цьому випадку екран приладу вкаже на реальне перебування супутника на орбіті саме для вашої місцевості.

Emulation  

    Розділ Система

    Розділ головного меню Система містить базові налаштування приладу, такі як: Налаштування системи (вибір місця, мова системи, прозорість меню, наявність звукового сигналу, подача живлення на LNB конвертор), Інформація про систему (версія ПЗ, версія HW, версія MCU). У цьому меню Ви можете задати/змінити системний пароль, переглянути інформацію про карту умовного доступу, що використовується, або інформацію про CI-модуль умовного доступу і карту умовного доступу, що використовується в ньому, перевірити «домашню» мережу (посилання запитів, отримання відповідей за часом, через яке надходить відповідь від сервера), здійснити перевірку роботи роутера. Тут можна зробити оновлення програмного забезпечення приладу через Інтернет, скинути всі налаштування приладу на Заводські.

     System

    Прилад має гарантію 1 рік від виробника.  



Работает на «Битрикс: Управление сайтом» © «Битрикс», 2001-2006