Поиск по сайту
Eng Укр Рус
 
Приставки
Прилади
Аксесуари
Купити
Файли
Події
Про нас
Головна / Прилади / Openbox SM-200...
Openbox SF-5
Openbox SF-10
Openbox SF-15
Openbox SF-20
Openbox SF-30
Openbox SF-50/ 51
Openbox SF-55
Openbox SF-100/ 110/ 120
Openbox SM-200
Версія для друкуВерсія для друку

    У СНД ринок побутового супутникового ТБ розвивається дуже динамічно. З'являються нові оператори, нові стандарти мовлення, і навіть самі знаряддя праці інсталятора (установника) клієнтського борудування.

    Всі пам'ятають як спочатку інсталятори могли вибирати лише два варіанти обладнання: звичайний тюнер + портативний ТВ або дорогий Promax. З огляду на те, що галузь тільки зароджувалася на просторах СНД, дозволити собі другий варіант могли одиниці, та й функціонал такого обладнання був затребуваний частково.

    Openbox SM-200 - це професійний інструмент, розроблений з огляду на всі вимоги та умови роботи сучасних інсталяторів обладнання для прийому супутникового ТБ.

    Прилад поставляється в міцній пластиковій валізці, який не буде зайвим під час транспортування. Додатково можна придбати чохол, що захищає від бруду і подряпин. Чохол складається власне з самого кожуха і кишеньки, що прикріплюється на липучці, де можна зберігати F-конектори та іншу дрібницю.

    У комплекті поставки крім самого приладу можна знайти інструкцію, два типи зарядних пристроїв (стандартний 220В та автомобільний 12В), USB кабель для підключення до PC, а також кілька F-конекторів, переходів і навіть DISEqC перемикач на два входи.

    З особливостей SM-200 необхідно відзначити легку вагу, міцний та вологозахищений корпус, продуманість меню та зручність роботи у складних умовах.
має оптимальні розміри та дуже добре читаємо у будь-яку погоду.

 

 

Поширені питання щодо приладу Openbox® SM-200

 

 

Як записати свій супутник із транспондерами?

    У пам'яті приладу заводом виробником запрограмовано 52 супутники. До кожного супутника присвоєно більш ніж достатню кількість транспондерів необхідних для налаштування антени або вимірювання сигналу. Список супутників можна викликати на екран шляхом натискання кнопки «ВИБІР СПУТН». Після вибору потрібної назви переходьте до вимірювань, натиснувши кнопку ІЗМР або СПЕКТР Якщо Вас цей список якимось чином не влаштовує, або ви не знайшли потрібний вам транспондер у вас завжди є можливість організувати свій список транспондерів. Для цього в приладі є пункт меню «КОРИСТЬ.СПИСКИ» в якому зберігаються всі частотні плани користувача створені користувачем. Натискаємо кнопку «ПАМ'ЯТЬ», у верхньому лівому куті висвічується назва списку PLAN1. Загалом у пам'яті можна створити 99 списків. Тобто. від PLAN1 до PLAN99. Перейменувати слово PLAN неможливо. Припустимо, нам потрібно набрати частотний план для супутника SIRIUS 5 в.д. назвемо його відповідно PLAN5, Для Hot Bird можна назвати PLAN13. Кнопкою «ВИБІР» переводимо курсор на потрібні пункти та встановлюємо свої параметри, після чого наводимо курсор на «ЗБЕРЕГТИ» і натискаємо кнопку «Вниз». Прилад автоматично перейде до наступної назви транспондера PR2. Діємо аналогічно. У кожному плані можна зберегти до 99 транспондерів, тобто. від PR1 до PR99. Натиснувши кнопку «ВИБІР СПУТН» вибираємо пункт «КОРИСТУВАННЯ» у якому збережено PLAN5 з усіма нашими встановленими транспондерами. Тепер при вибраному PLAN5 після переходу в режим вимірювань ІЗМЕР або в спектр СПЕКТР у нас є можливість перебирати тільки потрібні нам транспондери PR1, PR2 і т.д.

Що означає HH-18, HL-18, VH-12, VL-12?

     HH-18 Горизонтальна поляризація +22кгц = верхній діапазон горизонталь
HL-18 Горизонтальна поляризація = нижній діапазон горизонталь
VH-12 Вертикальна поляризація +22кгц = верхній діапазон вертикаль
VL-12 Вертикальна поляризація = нижній діапазон вертикаль

Чим SM-200 відрізняється від SF-20?

     Прилад SF-20 можна назвати портативним супутниковим приймачем з вбудованим екраном TFT для перегляду відкритих каналів. Як у будь-якому тюнері в меню є можливість побачити рівень та якість сигналу, а також переглянути зображення. Але це не вимірювальний прилад. Аналізатор SM-200 включає всі необхідні функції для налаштування, контролю та вимірювання рівня супутникового сигналу. У ньому немає кольорового екрану TFT. На ньому ви не побачите зображення, що мовиться з супутника, максимум переглянути список каналів, що мовиться з вимірюваного транспондера. Прилад орієнтований професійний рівень. Повноцінний аналізатор спектру реагує на зміни рівня менше ніж за секунду. Пам'ять максимального значення спектра; Вимірювання потужності, рівня шуму, якості сигналу; Частоту помилок бітів BER, MER.; Формування звітів про вимірювання із записом їх на ПК. Все це навіть більше можливо з SM-200 і що не під силу SF-20. Кожен прилад гарний у своєму класі.

Як користуватися аналізатором спектра?

     У SM-200 реалізований аналізатор спектра діапазону частот. Натискаємо кнопку «СПЕКТР» при підключеній та налаштованій супутниковій антені. На екрані з'явиться хвилеподібний графік, де вертикальна шкала – це рівень сигналу, а горизонтальна – частотний діапазон. Кожна хвиля – це робочий транспондер. Вертикальна лінія це покажчик, який можна переміщати по частотному діапазону, зупиняючись на тій чи іншій хвилі. Переведіть курсор, натискаючи кнопку «Вибір» на значення частоти у верхньому правому куті. І кнопками «Вгору» або «Вниз» виставте потрібне значення. Під час зміни вертикальна лінія також переміщатиметься по частотному діапазону відповідно до значення частоти. Т.к. конвертор в одиницю часу може працювати тільки у верхньому або нижньому діапазоні і тільки в одній поляризації всі транспондери, що відображаються на спектрі, відповідно йдуть в одному діапазоні та в одній поляризації. Щоб змінити ці параметри та побачити на спектрі інші транспондери, натисніть кнопку «ІЗМІР» 4 рази. Кнопкою «Вибір» встановіть курсор на частоту гетеродина (9750-нижній діапазон, 10600-верхній) або змініть поляризацію (HH-18, HL-18, VH-12, VL-12). Після зміни натисніть кнопку «СПЕКТР» для вимірювання групи транспондерів у вибраному діапазоні. Ви можете розтягнути частотний діапазон - "ШАГ50" означає, що видимий відрізок частотного діапазону становить 50 МГц, стиснути "ШАГ500" -500МГц або відобразити всі транспондери відразу на весь екран - індикація "ВСЕ" у лівому верхньому куті екрана. Також ви можете переміщатися за вертикальною шкалою спектра, вказуючи потрібне значення максимального значення шкали. При повторному натисканні на кнопку «СПЕКТР» у нижній частині екрана з'явиться напис «МАКС». Режим пам'яті максимального рівня. У цьому режимі при відключенні сигналу або його ослаблення прилад залишить на екрані спектральний контур. Функція корисна для точного настроювання антени. Якщо утримати кнопку «СПЕКТР» на 2 секунди, прилад переводить шкалу рівня в максимальне значення, так що видно тільки пікові точки рівнів транспондерів. Функція призначена для пошуку супутника, в процесі налаштування на екрані не видно низьких рівнів, і тільки при точному попаданні на супутник на спектрі висвітлюються верхні значення піку.

Як дізнатися на той супутник я налаштував антену?

     Ви налаштували антену, рівні достатні, але ви не довірені чи це супутник. Натискаємо кнопку «СПИСО КАНАЛІВ» і через 2 секунди на екрані з'явиться повний список каналів з транспондера.

Як встановити круговий конвертор?

     Натискаємо 4 рази "ІЗМЕР", на екрані висвічується меню установок поляризації, частоти, швидкості потоку та частоти гетеродину. На проти L.O. ставимо 10750.

За якою шкалою найкраще налаштувати супутникову антену?

     Налаштовувати антену найкраще з настановного меню вимірів. Налаштовуємо наприклад Hot Bird 13. Тиснемо кнопку «ВИБІР СУПУТН.» у списку супутників вибираємо HBIR13. Натискаємо 4 рази кнопку «ІЗМІР». Виставляємо необхідні дані вручну:
Наводимо курсор на частоту та виставляємо 11766 (пакет RAI). У пункті LNB виставляємо VH-12-вертикаль верхній діапазон.
DiSeqC відповідно до підключення.
SR 27500
L.O. 10600 (верхній діапазон)
Або достатньо навести курсор на номер транспондера TR110 та виставити TR52.
TR52 це транспондер RAI збережений у заводській прошивці приладу.
Крутимо антену і дивимося на рівень потужності. Чим вище рівень тим більше шансів, що ви маєте на меті. Добившись максимального рівня, натискаємо один раз «ІЗМЕР». Якщо в цьому меню всі рівні «порожні», значить натискаємо кнопку «ІЗМІР» в меню установки з рівнем потужності, і повторюємо спробу знову. Якщо це дійсно хотберд , після натискання на «ИЗМЕР» на екрані з'явиться рівень шуму, оцінка рівня якості (НІ, ЗРИВ і ВІДЛ), Внизу екрана висвітиться назва пакета. Натискаємо кнопку «СПЕКТР» та виводимо рівні на максимум.
Для більшої переконливості натискаємо «СПИСОК КАНАЛІВ» і спостерігаємо список мовних сервісів. Якщо все збігається, антена налаштована. Тиснемо «ІЗМІР» і «точно» виводимо антену так щоб співвідношення У.ШУМ було якнайбільше, а похибка модуляції EVM якомога менша.

Навіщо в комплекті перемикач на 2 LNB?

     Для контролю рівня сигналу з двох конверторів одночасно. Наприклад для налаштування мультифіду. Підключаємо конвертора до входів дисека. Дисок підключаємо до приладу. Натискаємо «ПОШУК СПУТН» та тримаємо 2 секунди. На екрані з'явиться дві шкали з рівнями сигналу з обох конверторів. Виставляємо потрібні нам супутники та номери транспондерів та виводимо рівні на максимум.

Програма для синхронізації SM-200 із ПК

     Програма S.M.A.R.T. призначена для:
Оновлення програмного забезпечення SM200.
Читання збережених файлів звіту вимірювань.
Читання , редагування з наступним записом в пам'ять пристрою списків супутників і транспондерів.
Зняття скріншотів із приладу (корисно для аналізатора спектра). Звіт вимірювань можна подати з графічними програмами.
Короткий опис роботи. Підключаємо SM-200 до роз'єму USB ПК
Запускаємо програму SMART. У графі Instrument вибираємо Connect Instrument. У спливаючому вікні вибираємо тип приладу. Знаходимо у списку S-2 і тиснемо ОК.
Після встановлення з'єднання прилад відкритий для зчитування або запису даних на його пам'ять.
Щоб рахувати дані з приладу, у графі Tools вибираємо пункт Mem. У цьому пункті натискаємо Read Mem from Instrument.

Значення вимірювань MER, EVM, PreBER, PosBER

     Значення MER, BER, PreBER, PosBER це основні показники якості прийому сигналу із цифровою модуляцією QAM, QPSK.

 

MER -Коефіцієнт помилок модуляції.
Вимірювання коефіцієнта модуляційних помилок аналогічно вимірам Сигнал/Шум для аналогових систем. MER є мірою потужності коефіцієнта помилок до середньої потужності ідеальному QAM сигналі. Низький рівень MER є показником погіршення сигналу. Що значення MER, то вище C/N і вище якість сигналу.

 

BER-Коефіцієнт бітових помилок. Це кількість помилково прийнятих бітів розділена на загальну кількість переданих бітів. Значення виражається зазвичай в 10-9, це означає, що один помилковий біт був прийнятий при отриманні потоку інформації обсягом в 1 мільярд бітів. У приладі відображаються два значення PreBER та PosBER.

 

PreBER – кількість помилкових бітів до корекції помилок (FEC). Чим нижче число PreBER, тим стійкіший сигнал до зриву.

 

PosBER-кількість помилкових бітів після корекції помилок (FEC).

 

EVM - похибка векторної модуляції.
Визначається відмінністю реальної траєкторії або положення точки, відповідної заданої модуляції, від ідеальної.
Для цифрової векторної модуляції найбільш поширеною величиною, що описує похибку модуляції, є модуль вектора помилки EVM, який визначається за формулою:

де Rk – це вектор напруги на діаграмі станів, що відповідає “ідеальному” опорному положенню k-го символу з вибірки довжиною М, а Vk – це вектор, що відповідає виміряному положенню k-го символу.
Іншими словами, що менше відсоток похибки EVM, то краще.
Facebook Instagram Telegram

https://openboxshop.com.ua/ua/



Openbox SF-5
Openbox SF-10
Openbox SF-15
Openbox SF-20
Openbox SF-30
Openbox SF-50/ 51
Openbox SF-55
Openbox SF-100/ 110/ 120
Openbox SM-200
Версія для друкуВерсія для друку
Copyright ® Satellite Systems
Created by Rey
Перейти на главную Поиск по сайту Лучшие спутниковые ресиверы