OPENBOX.ua

Про компанію


     Серед власників та продавців ресіверів для прийому цифрового супутникового ТБ бренд "OPENBOX®" більш ніж відомий, але за цим стоїть важка праця колективу компанії "САТ СІСТЕМС", яка прагне співпрацювати з розробниками обладнання, що лідирують у світі.
     Ми не просто продаємо обладнання, що трохи відрізняється від конкурентів, ми пропонуємо нові оригінальні вироби відмінної якості та адаптовані для нашого ринку, які дозволять відчути максимум комфорту та зручності своїм власникам.

     Компанія постійно бере участь у найбільших національних та міжнародних виставках, на яких представляє останні новинки зі світу супутникового телебачення.

     Безумовним фаворитом виставки EEBC '2006 став ресивер OPENBOX® CI-7200PVR, який вже встиг заслужити популярність як функціональний і зручний мультимедійний апарат.
     Підтвердженням вищесказаного є визнання супутникового ресивера OPENBOX® CI-7200PVR кращим продуктом/рішенням у галузі супутникового ТБ на конкурсі EEBC HighLights '2006.

    Наша компанія має найбільш відвідувані web-ресурси в мережі Internet за тематикою. Там можна знайти огляди та описи апаратури, потрібну технічну інформацію, отримати відповіді на питання, обмінятися досвідом з іншими власниками обладнання або фахівцями.