Поиск по сайту
Eng Укр Рус
 
Приставки
Прилади
Аксесуари
Купити
Файли
Події
Про нас
Головна / Про компанію...
Про нас
Торгова марка
Рекламні матеріали
Інформація для інсталяторів та користувачів ресиверів "OPENBOX"
Сервiс
Версія для друкуВерсія для друку

  Для того, щоб гарантувати якість, надійність та високу споживчу цінність продукції, наша фірма вживає заходів щодо захисту торгової марки OPENBOX.
  У зв'язку з появою на ринку України товарів з незаконним використанням назви OPENBOX, просимо Вас взяти до відома таку інформацію:

  • Наша компанія має виняткові права на користування торговим знаком OPENBOX.
  • Право на ексклюзивне використання знака нашою компанією на території України підтверджено Свідоцтвом про реєстрацію знака для товарів та послуг № 59421 видане 15.02.2006р. Головою Державного департаменту інтелектуальної власності України при Міністерстві освіти та науки України.
  • Крім того, правовий захист на знак забезпечується Міжнародною реєстрацією на підставі Свідоцтва про міжнародну реєстрацію.
  • Державна реєстрація знака дає право нашій компанії відповідно до ст.16 Закону України «Про охорону знака для товарів та послуг» забороняти використання знака іншими організаціями, фірмами та фізичними особами.
  • Маркування товару знаком OPENBOX, а також інше використання знака - є прямим порушенням прав інтелектуальної власності.

   Звертаємо Вашу увагу, що інтереси нашої компанії у сфері захисту інтелектуальної власності представляє Консалтингова група «Ю.Д.К» (www.udk.kiev .ua)

   Щодо всіх осіб, які незаконно використовують торговий знак OPENBOX однозначно будуть вжиті заходи щодо відшкодування збитків та притягнення до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.
   За використання знака OPENBOX без письмової згоди нашої компанії особи, які проводять реалізацію товарів з маркуванням OPENBOX, а також особи, які сприяють реалізації таких товарів, будуть притягнуті до кримінальної відповідальності на підставі ст.229 Кримінального кодексу України.
   Також наша компанія в судовому порядку вимагатиме відшкодування матеріальних збитків, компенсації втраченої вигоди, втрати ділової репутації.
   Крім того, товар, а також всі матеріали, призначені для його виготовлення, будуть конфісковані (ст. 512 Кодексу про адміністративні правопорушення).

   Компанія САТ СІТЕМС буде вдячна Вам у разі надання інформації щодо незаконного використання торгового знаку OPENBOX. Інформацію про всі зміни, пов'язані із захистом торгової марки OPENBOX, можна прочитати на нашому сайті.

Facebook Instagram Telegram

https://openboxshop.com.ua/ua/Про нас
Торгова марка
Рекламні матеріали
Інформація для інсталяторів та користувачів ресиверів "OPENBOX"
Сервiс
Версія для друкуВерсія для друку
Copyright ® Satellite Systems
Created by Rey
Перейти на главную Поиск по сайту Лучшие спутниковые ресиверы