OPENBOX.ua

Торговая марка OPENBOX ®


  Для того, щоб гарантувати якість, надійність та високу споживчу цінність продукції, наша фірма вживає заходів щодо захисту торгової марки OPENBOX.
  У зв'язку з появою на ринку України товарів з незаконним використанням назви OPENBOX, просимо Вас взяти до відома таку інформацію:

   Звертаємо Вашу увагу, що інтереси нашої компанії у сфері захисту інтелектуальної власності представляє Консалтингова група «Ю.Д.К» (www.udk.kiev .ua)

   Щодо всіх осіб, які незаконно використовують торговий знак OPENBOX однозначно будуть вжиті заходи щодо відшкодування збитків та притягнення до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.
   За використання знака OPENBOX без письмової згоди нашої компанії особи, які проводять реалізацію товарів з маркуванням OPENBOX, а також особи, які сприяють реалізації таких товарів, будуть притягнуті до кримінальної відповідальності на підставі ст.229 Кримінального кодексу України.
   Також наша компанія в судовому порядку вимагатиме відшкодування матеріальних збитків, компенсації втраченої вигоди, втрати ділової репутації.
   Крім того, товар, а також всі матеріали, призначені для його виготовлення, будуть конфісковані (ст. 512 Кодексу про адміністративні правопорушення).

   Компанія САТ СІТЕМС буде вдячна Вам у разі надання інформації щодо незаконного використання торгового знаку OPENBOX. Інформацію про всі зміни, пов'язані із захистом торгової марки OPENBOX, можна прочитати на нашому сайті.Работает на «Битрикс: Управление сайтом» © «Битрикс», 2001-2006