Поиск по сайту
Eng Укр Рус
 
Приставки
Прилади
Аксесуари
Купити
Файли
Події
Про нас
Головна / Аксесуари / Openbox Air...
Openbox® DVB-T2 - USB адаптер
Openbox Антена AT-01
Openbox FlyMouse
Openbox Клавіатура
Openbox Клавіатура II
Openbox AIR
Openbox AIR II
Openbox USB 2.0 HUB
Версія для друкуВерсія для друку
     Продукція на ринку супутникового телебачення за останні кілька років поповнилася лінійкою нових цифрових супутникових приймачів, що дозволяють приймати сигнали стандарту DVB-S2. зображення у форматі високої чіткості (HDTV). Лінійку ресиверов, що завоювали в короткий термін популярність HD PVR Openbox® S5/ S7/ S8 HD PVR на процесорі STi7101 поповнило нове покоління ресіверів Openbox® S4/ S6/ S6PRO/ S9 HD PVR на процесорах STi7105 та STi7110. Це дозволило додати принципово нові революційні можливості ресиверам, перетворюючи їх на мультимедійні центри для перегляду контенту не тільки супутникового телебачення, а й популярних Інтернет-сервісів, таких як: Інтернет ТВ, Інтернет Радіо, You Tube, WEB та інших. Нова лінійка ресіверів підтримує відтворення мультимедіа файлів MKV, XviD, DivX, VOB, MP3, JPEG не тільки із зовнішніх накопичувачів, але й по «домашній мережі», при цьому ресивер може виступати як DLNA медіа-сервером, так і DNLA медіа-клієнтом. Зрозуміло, для реалізації всіх цих нових можливостей, потрібна наявність «домашньої мережі» з підключеним Інтернетом, до якої ресивери підключаються через LAN кабель.

    Як правило, телевізор і супутниковий ресівер встановлюються в зручному для перегляду місці і не завжди заздалегідь до цього місця був проведений LAN кабель. Як бути, якщо кабель раніше не був підведений або його прокладка вимагатиме якихось змін у плануванні кімнати, або його прокладка зіпсує зовнішній вигляд щойно проведеного «євроремонту», або Ваш будинок має 2 поверхи? Вихід є! Спеціально, для всіх лінійок HD ресіверів, вироблених нашою компанією, був розроблений бездротовий WiFi подовжувач, який дозволяє підключити будь-який HD ресивер ТМ Openbox® до домашньої мережі або до "світової мережі", що називається Інтернет без допомоги LAN кабелю. При цьому, у Вашій домашній мережі має бути встановлений ADSL-модем-роутер із точкою WiFi або окрема точка WiFi.

    Зовнішній (USB), бездротовий Wi-Fi адаптер OPENBOX® AIR призначений для обміну даними між ресівером і роутером (або ресівером та комп'ютером) бездротовими мережами на частоті 2,4 ГГц відповідно до стандарту IEEE 802.11n. Він дозволяє підключитися до бездротової точки доступу Wi-Fi, в ролі якої може виступати Wi-Fi роутер або ADSL модем з Wi-Fi, з наступним виходом ресівера в Інтернет або для використання різних сервісів, що вимагають підключення до домашньої мережі. Бездротове підключення може застосовуватися для виконання налаштувань ресівера за протоколами: FTP, Telnet та WEB.

    Основні характеристики:

 • Тип модуляції: OFDM з BPSK, QPSK, 16QAM, 64QAM (11g); BPSK, QPSK, CCK (11b), 11n
 • Підтримка роботи з ОС: Windows 2000, XP32/64, Vista32/64, Linux, Mac OS
 • Стандарт: IEEE 802.11g; 802.11b; 802.11n
 • Інтерфейс: USB
 • Діапазон робочих частот: 2,405МГц - 2,485MГц
 • Зона дії в приміщенні: до 100м, у відкритому просторі до 300м
 • Швидкість передачі даних: 11b 1/2/5.5/11Мб/с; 11g 6/9/12/24/36/48/54Mб/с; 11n 150Мб/с, при використанні ідентифікації WEP або WPA (TKIP) обмежується 54 Мбіт/с
 • Потужність: передавача 15дБм

    Додатково цей адаптер можна використовувати для підключення Вашого комп'ютера до бездротової Wi-Fi мережі. Після встановлення відповідних драйверів (драйвера на CD диску додаються) адаптер може працювати з операційними системами Windows 98SE/ME/2000/XP/Vista/Win7.

    Підтримувані системи:

 • Супутникові ресивери Openbox S4 - S9
 • Windows 2000, XP, Vista, CE, 7
 • Linux

    Підтримувані типи шифрування:

 • WEP
 • WPA
 • WPA2

    Поддерживаемые стандарти беспроводных сетей:

 • IEEE 802.11 n

    Інтерфейси:

 • USB 2.0

    Поддерживаемые режими:

 • Висока швидкість
 • Повна швидкість

    «Горячая» замена:

 • Поддерживается

 

    Адаптер поставляється в якісній картонній упаковці, що виключає його пошкодження при транспортуванні.

    Для збільшення радіуса роботи та швидкості передачі даних – адаптер конструктивно оснащений високоефективною зовнішньою антеною. У комплекті є невелика підставка, яка дозволяє розмістити Wi-Fi адаптер на розставання одного метра, в зручному для користувача місці.

    Комплект поставки:

 • USB Wi-Fi адаптер
 • антенна
 • удлинитель USB (подставка)
 • CD-диск з драйверами для: Windows XP/Vista/7, Linux, Mac

    USB Wi-Fi адаптер має гарантію від производителя – 1 рік.

 

    Підключення до супутникового ресиверу:

    Для підключення безпроводового USB Wi-Fi адаптера OPENBOX AIR до супутникового ресивера OPENBOX S4, S6, S6Pro, S9 вимкнути на питанні ресивера вимикачем задней панелі. Підключіть Wi-Fi адаптер до порту USB. Включіть харчування ресивера. Після завантаження ОС ресивера і переходу його в режим очікування включайте ресивер з пульта ДУ або з передньою панеллю. Зайдіть в «Установки мережі», виберіть тип підключення «Wi-Fi» і натисніть синю кнопку «Сканування АР».

    В відкрили АР листе вибрати свою сеть і нажать ОК.

    Ввести ключ доступу.

    Вибрати пункт меню «Підключити» і натиснути ОК для підтвердження.

    Еслі всі дані (і пароль у тому числі) введені правильно та без помилок, щоб ваш маршрутизатор Wi-Fi повинен успішно з'єднатися з USB Wi-Fi адаптером OPENBOX AIR. При цьому, якщо функція DHCP буде активна, ваш ресивер автоматично отримає всі налаштування для роботи в мережі. У протилежному випадку (DHCP не активен) Вам доведеться вводити дані IP, шлюза та вручну DNS. Желта шкала показує рівень принимаемого сигналу.

    На цьому налаштування USB-адаптера для роботи в домашній мережі закончена. Приємного Вам перегляду!

 

Facebook Instagram Telegram

https://openboxshop.com.ua/ua/Openbox® DVB-T2 - USB адаптер
Openbox Антена AT-01
Openbox FlyMouse
Openbox Клавіатура
Openbox Клавіатура II
Openbox AIR
Openbox AIR II
Openbox USB 2.0 HUB
Версія для друкуВерсія для друку
Copyright ® Satellite Systems
Created by Rey
Перейти на главную Поиск по сайту Лучшие спутниковые ресиверы