OPENBOX.ua

USB Wi-Fi адаптер Openbox® AIR


     Продукція на ринку супутникового телебачення за останні кілька років поповнилася лінійкою нових цифрових супутникових приймачів, що дозволяють приймати сигнали стандарту DVB-S2. зображення у форматі високої чіткості (HDTV). Лінійку ресиверов, що завоювали в короткий термін популярність HD PVR Openbox® S5/ S7/ S8 HD PVR на процесорі STi7101 поповнило нове покоління ресіверів Openbox® S4/ S6/ S6PRO/ S9 HD PVR на процесорах STi7105 та STi7110. Це дозволило додати принципово нові революційні можливості ресиверам, перетворюючи їх на мультимедійні центри для перегляду контенту не тільки супутникового телебачення, а й популярних Інтернет-сервісів, таких як: Інтернет ТВ, Інтернет Радіо, You Tube, WEB та інших. Нова лінійка ресіверів підтримує відтворення мультимедіа файлів MKV, XviD, DivX, VOB, MP3, JPEG не тільки із зовнішніх накопичувачів, але й по «домашній мережі», при цьому ресивер може виступати як DLNA медіа-сервером, так і DNLA медіа-клієнтом. Зрозуміло, для реалізації всіх цих нових можливостей, потрібна наявність «домашньої мережі» з підключеним Інтернетом, до якої ресивери підключаються через LAN кабель.

    Як правило, телевізор і супутниковий ресівер встановлюються в зручному для перегляду місці і не завжди заздалегідь до цього місця був проведений LAN кабель. Як бути, якщо кабель раніше не був підведений або його прокладка вимагатиме якихось змін у плануванні кімнати, або його прокладка зіпсує зовнішній вигляд щойно проведеного «євроремонту», або Ваш будинок має 2 поверхи? Вихід є! Спеціально, для всіх лінійок HD ресіверів, вироблених нашою компанією, був розроблений бездротовий WiFi подовжувач, який дозволяє підключити будь-який HD ресивер ТМ Openbox® до домашньої мережі або до "світової мережі", що називається Інтернет без допомоги LAN кабелю. При цьому, у Вашій домашній мережі має бути встановлений ADSL-модем-роутер із точкою WiFi або окрема точка WiFi.

    Зовнішній (USB), бездротовий Wi-Fi адаптер OPENBOX® AIR призначений для обміну даними між ресівером і роутером (або ресівером та комп'ютером) бездротовими мережами на частоті 2,4 ГГц відповідно до стандарту IEEE 802.11n. Він дозволяє підключитися до бездротової точки доступу Wi-Fi, в ролі якої може виступати Wi-Fi роутер або ADSL модем з Wi-Fi, з наступним виходом ресівера в Інтернет або для використання різних сервісів, що вимагають підключення до домашньої мережі. Бездротове підключення може застосовуватися для виконання налаштувань ресівера за протоколами: FTP, Telnet та WEB.

    Основні характеристики:

    Додатково цей адаптер можна використовувати для підключення Вашого комп'ютера до бездротової Wi-Fi мережі. Після встановлення відповідних драйверів (драйвера на CD диску додаються) адаптер може працювати з операційними системами Windows 98SE/ME/2000/XP/Vista/Win7.

    Підтримувані системи:

    Підтримувані типи шифрування:

    Поддерживаемые стандарти беспроводных сетей:

    Інтерфейси:

    Поддерживаемые режими:

    «Горячая» замена:

 

    Адаптер поставляється в якісній картонній упаковці, що виключає його пошкодження при транспортуванні.

    Для збільшення радіуса роботи та швидкості передачі даних – адаптер конструктивно оснащений високоефективною зовнішньою антеною. У комплекті є невелика підставка, яка дозволяє розмістити Wi-Fi адаптер на розставання одного метра, в зручному для користувача місці.

    Комплект поставки:

    USB Wi-Fi адаптер має гарантію від производителя – 1 рік.

 

    Підключення до супутникового ресиверу:

    Для підключення безпроводового USB Wi-Fi адаптера OPENBOX AIR до супутникового ресивера OPENBOX S4, S6, S6Pro, S9 вимкнути на питанні ресивера вимикачем задней панелі. Підключіть Wi-Fi адаптер до порту USB. Включіть харчування ресивера. Після завантаження ОС ресивера і переходу його в режим очікування включайте ресивер з пульта ДУ або з передньою панеллю. Зайдіть в «Установки мережі», виберіть тип підключення «Wi-Fi» і натисніть синю кнопку «Сканування АР».

    В відкрили АР листе вибрати свою сеть і нажать ОК.

    Ввести ключ доступу.

    Вибрати пункт меню «Підключити» і натиснути ОК для підтвердження.

    Еслі всі дані (і пароль у тому числі) введені правильно та без помилок, щоб ваш маршрутизатор Wi-Fi повинен успішно з'єднатися з USB Wi-Fi адаптером OPENBOX AIR. При цьому, якщо функція DHCP буде активна, ваш ресивер автоматично отримає всі налаштування для роботи в мережі. У протилежному випадку (DHCP не активен) Вам доведеться вводити дані IP, шлюза та вручну DNS. Желта шкала показує рівень принимаемого сигналу.

    На цьому налаштування USB-адаптера для роботи в домашній мережі закончена. Приємного Вам перегляду!

 Работает на «Битрикс: Управление сайтом» © «Битрикс», 2001-2006