OPENBOX.ua

Антена Ефірна Openbox® AT-01


 

    Наземне ефірне телебачення займає і займатиме більшу частину ринку. Додатковим поштовхом у розвитку цього виду мовлення є перехід на цифрове мовлення. Від приймальної антени та вбудованого в неї підсилювача залежить впевненість і стабільність прийому. Якщо при слабкому аналоговому сигналі можлива поява на екрані, то у випадку з цифрою, можна не побачити зображення взагалі.

    Антена кімнатна всехвильова телевізійна Openbox® AT-01 призначена для прийому передач ефірного аналогового та цифрового (DVB-T/T2) мовлення. Openbox® AT-01 - це результат тривалої та кропіткої роботи команди досвідчених інженерів, яким вдалося створити якісний та чудовий за параметрами продукт.

 

    Особливості телевізійної антени Openbox® AT-01:

 

    В залежності від цільового регіону продажів, антена поставляється з різним дизайном картонної коробки. У будь-якому випадку ви отримуєте оригінальний та якісний продукт марки Openbox®.

 

    Гофрований картон, а також наявність вільного місця всередині із запасом - гарантія цілісності продукту на етапі транспортування.

 

    У комплект поставки входить сама антена, кронштейн що складається з двох частин, коаксіальний кабель, а також інструкція.

 

    Біла антена має всі деталі кріплення з білого пластику, а також кабель відповідного кольору.

 

    Крім цього, в наявності є чотири шматочки двостороннього скотчу фірми 3М для швидкого кріплення кронштейна, а разом із ним і антени на плоскі поверхні.

 

    Варто відзначити наявність якісної та докладної інструкції користувача, яка дасть відповіді майже на всі питання, що цікавлять. Для ринку України передбачена версія російською та українською мовами з інформацією про розташування всіх передавачів DVB-T2, а також переліком номерів каналів, що використовуються.

 

    Якісний коаксіальний кабель, що йде в комплекті, має довжину 3м. З одного боку встановлено конектор з різьбленням для підключення до антени, а з іншого боку - роз'єм швидкого підключення до телевізора або ефірної приставки.

 

    Сама антена являє собою плоску пластикову конструкцію з елементами мінімалістського дизайну.

 

    На початку продажів на ринок буде запропоновано два кольори: чорний і білий. Надалі планується розширення колірної гами антени Openbox® AT-01.

 

    З зворотного боку антена має місця кріплення кронштейна та наклейку із заводським серійним номером.

 

    Антена Openbox® AT-01 є активною, тобто. має вбудований підсилювач сигналу, якому для нормальної роботи необхідно напруга живлення 5В. У більшості сучасних цифрових приставок та телевізорів передбачена подача напруги живлення на антену по сигнальному кабелю (потрібно включити цю опцію в меню).

 

    Якщо ваше обладнання не підтримуєет живлення активної антени по сигнальному кабелю, то у дилера додатково можна придбати адаптер 220В на 5В.

 

 

    Кронштейн збирається з двох пластикових частин без особливих зусиль, які фіксуються засувками.

 

 

    Завдяки особливої конструкції кронштейна передбачено кілька варіантів кріплення самої антени. Найпростіший варіант – горизонтально, використовуючи кронштейн як підставку.

 

    Кронштейн також може бути закріплений на вертикальну поверхню (стіна або елемент меблів).

 

    І останній варіант - установка антени вертикально, з використанням кронштейна як підставка.

 

    Необхідно врахувати, що вертикальне або горизонтальне розташування антени у просторі змінює тип поляризації сигналу. Таким чином, перед прийняттям рішення про кріплення антени, потрібно знайти позицію з максимальним рівнем сигналу.

 

 

    Підключення кабелю до антени та приставки (телевізора) дозволено виконувати тільки при відключенні мережі.

 

 

    Інноваційні продукти Openbox® дозволять насолоджуватися переглядом улюблених передач із чудовою якістю та стабільністю прийнятого сигналу.

 

 

 

    

 Работает на «Битрикс: Управление сайтом» © «Битрикс», 2001-2006