OPENBOX.ua

USB 2.0 Хаб (концентратор) Openbox®


    Супутниковий ресивер Openbox® S4 користується заслуженою популярністю на ринку, адже він відрізняється мінімальними габаритами і несуттєво поступається за можливостями своїм старшим побратимам у модельному ряду. Основним недоліком Openbox® S4 можна вважати наявність лише одного USB порту. У ситуації коли підключений лише USB диск для записів це не має жодного значення, але коли необхідний ще й USB 3G модем або другий накопичувач, доводилося чимось жертвувати.

    Щоб усунути єдиний істотний недолік Openbox® S4, ми пропонуємо просте рішення – USB Хаб (концентратор) Openbox®. Це мініатюрний пристрій без зовнішнього блока живлення, яке перетворює єдиний USB порт Openbox® S4 на два незалежні USB 2.0 порти.

 

    Комплект постачання мінімальний, але є коротка пам'ятка щодо застосування російською та іншими європейськими мовами.

 

    Концентратор (Hub) чудово працює з ресивером Openbox® S4. Сумісність з приставками інших виробників не перевірялася, але дуже ймовірна.

 

    Крім усього іншого, хаб може застосовуватися для роботи з комп'ютером, коли потрібний додатковий USB порт.

 

    USB Хаб Openbox® має індикатор роботи синього світіння. Яскравість LED та розміри отвору підібрані таким чином, що індикатор добре помітний, але не рясніє зайвим світлом.

 

    Слід зазначити, що на ринку присутня величезна кількість USB пристроїв, деякі з них мають дуже високий струм споживання (наприклад, жорсткі диски великого обсягу). У цій ситуації може знадобитися додаткове джерело живлення 5В

 Работает на «Битрикс: Управление сайтом» © «Битрикс», 2001-2006