OPENBOX.ua

Огляд приладу Openbox®SF-20


    У 2007 році на ринок СНД був представлений перший у своєму класі прилад для налаштування супутникових антен Openbox SF-10. Його відмінна риса – наявність повноцінного кольорового TFT екрану, на який виводяться не тільки технічні параметри сигналу з супутника, що приймається, а також можливий промотр відкритих ТВ каналів.

    Прилад Openbox SF-20 продовжує розвиток лінійки обладнання для налаштування супутникових антен. Це не просто трохи покращений SF-10, насправді Openbox SF-20 - це пристрій, розроблений "з чистого листа" і побудований на новому процесорі від японської компанії NEC.

    Поставляється Openbox SF-20 у стильній картонній коробці з дуже якісною поліграфією, що вже певною мірою говорить про рівень пристрою.

    У комплект поставки входить сам прилад Openbox SF-20, посібник користувача, матер'яний чохол, блок живлення для мережі 220В, перехідник для зарядки від прикурювача автомобіля та кабель RS232 для підключення до комп'ютера.

    Корпус Openbox SF-20 виглядає дуже стильно. виконаний з анодованого алюмінію. Кнопки мають написи російською мовою, а також є низка допоміжних LED-ламп, які інформують про режими роботи.

    Захисний чохол виконаний з прочитаного синтетичного матеріалу і має настроюваний ремінець, завдяки якому під час налаштування антени прилад можна повісити на шию та звільнити руки.

    Просте та інтуїтивно зрозуміле меню з якісною русифікацією дозволить без проблем виконати усі необхідні дії.

    Якість та яскравість кольорового TFT-екрана на дуже гідному рівні.

    Програмне забезпечення, а отже і функціональність приладу продовжують розвиватися.

Работает на «Битрикс: Управление сайтом» © «Битрикс», 2001-2006