OPENBOX.ua

Openbox SF-55


    З появою на ринку цифрового приладу Openbox SF-50 з'явилася можливість проводити швидку інсталяцію та налаштування антен для прийому сигналів з супутників, що передають сигнали стандарту DVB-S2. Великі можливості, малі габарити, простота у використанні - безперечні переваги приладу. Установники відразу оцінили цей прилад і тут же висловили свої побажання щодо його вдосконалення. Прохання про збільшення екрану, цифрову клавіатуру для швидкого введення, LAN для перевірки мережного з'єднання та інші були почуті керівництвом нашої компанії і, незабаром, був розроблений та запущений у виробництво новий прилад Openbox SF-55, в якому були враховані побажання та зауваження безпосередньо тих, хто повсякденно працює з приладом.

    Openbox SF-55 відноситься до мобільних професійних приладів для швидкого і точного налаштування супутникових антенних систем, є вдосконаленою версією приладу Openbox SF-50 і дозволяє приймати сигнали  стандартів DVB-S та DVB-S2.

    У порівнянні з приладом Openbox SF-50, Openbox SF-55 має  3-х дюймовий TFT LCD дисплей  з найкращою роздільною здатністю,  додаткову клавіатуру для введення даних, режим відображення констеляції сигналу (відображення фази, модуляції, рівнів сигналу та якості поточної частоти).  Прилад дозволяє визначати працездатність та якість конверторів LNB, виробляти  ping мережі для перевірки підключення,  має можливість оновлення версії ПЗ через інтернет, використовуючи Ethernet порт.  

      Прилад поставляється в якісному картонному впакуванні, що виключає пошкодження приладу при транспортуванні. Корпус сірого кольору з неслизького для рук пластику з якісно підігнаними бічними кришками-заглушками, під якими встановлено роз'єм для підключення блоку живлення, A/V виходу, USB для зовнішнього накопичувача, порт LAN.


 
     Перед тим як вперше увімкнути прилад для налаштування супутникових антен OPENBOX SF-55 обов'язково познайомтесь з Посібником користувача.

     Після розпакування приладу, перевірте його комплектацію та підключіть до нього мережний адаптер для заряджання акумулятора приладу. Завод-виробник рекомендує проводити першу зарядку батареї не менше 6 годин.      індикація CHARGE STATUS зміниться із червоного на зелений колір. Автомобільний зарядний пристрійство дозволить Вам здійснювати швидке підзаряджання акумулятора при пересуванні між місцями установок. 

     Для включення приладу необхідно натиснути та утримувати кнопку Power ON до початку світіння світлодіода LOCK (приблизно 5-6 секунд).


  Розділ головного меню Розрахунок кута може бути використаний для приблизної орієнтації Вашої антени на антени на супутник.

   

  Розділ Спектр
  У розділі головного меню Спектр Ви можете переглянути розгорнуту картинку із сигналами просканованих транспондерів вибраного Вами супутника. На вертикальній осі можна оцінити потужність сигналу з транспондера в дБ/мкв, по горизонтальній осі - частоту сигналу після першого перетворення в конверторі (або частоту транспондера).

   

  Розділ Констеляція
  Констеляційна  діаграма  представляє  собою  графічне зображення цифрових символів отриманих за певний період часу. У разі ідеального каналу передачі, за відсутності перешкод та шумів, всі символи розпізнаються без помилок. У цьому випадку вони зображуються на діаграмі як добре визначені точки, що потрапляють в ту саму зону, утворюючи дуже концентровану точку. Перешкоди та шуми призводять до того, що демодулятор не завжди може правильно розпізнати символи, що призводить до розсіювання області концентрації точок та утворення різних форм розсіювання, якими можна візуально визначити характер проблеми з сигналом.

  Розділ Тест LNB 
  Перевірка конвертора запускається автоматично під час вибору в Головному меню.

  • 18V – тест для горизонтальної поляризації;
  • 13V - тест для вертикальної поляризації.
  Шкала розділена на два рівні, червоний - погано, зелений - добре. Отже, чим правіше на зеленій шкалі знаходиться курсор у вигляді кульки, тим вища якість конвертора LNB.

  • Кнопка F1 використовується для перемикання поляризації;
  • Кнопка F2 використовується для перемикання конвертора у верхній діапазон. 

   

  Розділ Мережевий Ping
  Цей розділ головного меню використовується для посилки запитів, отриманийія відповідей та часу, через який надходить відповідь від сервера. Пінгувати можна як віддалені сервери в інтернеті, якщо пристрій Openbox SF-55 підключений до нього, так і комп'ютери в локальній мережі пристрою.

  • Режим Ping - задається режим пінгування або постійно, або 5 пакетів.
  • Затримка Ping – встановлюється час затримки між пакетами від 1 до 10 секунд.
  • Адреса Ping - для введення IP або буквеної адреси.
 Необхідно ввести потрібну адресу та активувати <Запуск Ping>.

  Розділ Система

  Розділ головного меню Система містить у собі базові налаштування приладу, такі як: конфігурація (вибір місця, мова системи, прозорість меню, авто-вимкнення приладу, наявність звукового сигналу, подача живлення на LNB конвертор), налаштування для нестандартних LNB, оновлення/збереження налаштувань з використанням  USB накопичувача, скидання в заводські установки. Ви можете переглянути інформацію про версію апаратної частини приладу та версію його програмного забезпечення.

   

   Оновлення програмного забезпечення (прошивки) приладу доступне двома способами: через порт USB та через порт RS-232. Програмне забезпечення приладу постійно вдосконалюється, що дозволяє комфортно користуватись усіма існуючими можливостями та додавати нові можливості.

  Виробником передбачена можливість редагування супутників, транспондерів, каналів та ін. за допомогою зовнішнього редактора та можливість завантаження/вивантаження налаштувань.

  Прилад має гарантію 1 рік від виробника.

     Работает на «Битрикс: Управление сайтом» © «Битрикс», 2001-2006