Поиск по сайту
Eng Укр Рус
 
Приставки
Прилади
Аксесуари
Купити
Файли
Події
Про нас
Головна / Приставки (STB) / Openbox A8...
Openbox AS4K Lite/ CI Lite
Openbox AS4K 2X
Openbox AS4K+/ AS4K CI/ AS4K CI Pro+
Openbox AS2 HD
Openbox A4 Pro/ A4 Lite
Openbox Homatics Box Q
Openbox Homatics Box R
Openbox A6 Ultra HD
Openbox A7 Ultra HD
Openbox A8 Ultra HD
Openbox A9 Ultra HD
Openbox Formuler F4 Turbo
Openbox S3 Mini II
Openbox S3 Micro HD
Openbox S3 CI II
Openbox T2-06/ T2-06 Mini
Openbox T2-07
> Зняті з виробництва
Версія для друкуВерсія для друку

 

 

    Клас пристроїв Андроїд IPTV/OTT-приставка вже перестав бути чимось екзотичним. Практично всі популярні стріммінгові сервіси представили додатки для ОС Андроїд, більше того, майже всі вони підтримують керування пультом (а не тільки мишкою). Таким чином, за лічені роки відбулася революція виходу телебачення в Інтернет, а саме телебачення істотно змінилося і стало повністю інтерактивним, де кожен вибирає сам коли і що дивитися.

 

    На ринку доступна велика кількість Андроїд-пристроїв для телебачення. Принципово їх можна поділити на дві цінові категорії: преміум з підтримкою всіх останніх стандартів, максимальною продуктивністю та вироби "ефективні за ціною". У реальному житті, для більшості користувачів, немає необхідності придбання дорого High-End пристрою (Відсутність нового контенту, мовлення продовжується в усталених форматах тощо). Разом, цілком логічний вибір бюджетної приставки - виправдане рішення "на найближчих 3-5 років" (тим більше, що за цей час з'являться нові кодеки/алгоритми і доведеться все одно оновлюватися).

    

 

    Але проблема в тому, що цей ціновий сегмент заполонили дешеві вироби з Китаю низької якості. Там застосовуються модулі пам'яті, що були в запальному (Second Hand), програмне забезпечення "гальмує" незалежно від обсягу цієї пам'яті, а електролітичні конденсатори "роздуваються" і виходять з ладу.
     Продавці дають гарантію на такі пристрої 3...6 місяців. І це не просто так, вони рідко працюють понад рік без поломок.

    Пару років успішним представником Openbox® у бюджетному ціновому сегменті був Openbox® A4 Pro. Ця недорога, але якісна приставка сподобалася багатьом: все що потрібно на ній працює (IPTV, YouTube, Кінотеатри тощо), офіційна гарантія 12 міс і практично відсутність поломок. Як любив говорити творець найбільшої компанії з надкушеним фруктом: "It just works!" (вона просто працює).

***

    І ось, восени 2021 року ми пропонуємо абсолютно нову, покращену, приставку за доступною ціною - Openbox® A8 UHD.

 

    Openbox® A8 UHD може легко дати фору багатьом більш дорогим пристроям на ринку. А все завдяки одному з найкращих процесорів в індустрії - Hisilicon Hi3798MV110-H.

 

    Не вдаючись у подробиці, досить сказати, що чіткість, соковитість і "природність" видається зображення у Openbox® A8 UHD просто на неперевершеному рівні (навіть краще ніж у Openbox® A6). Швидкість роботи приставки та "всеїдність" до різного контенту так само не засмутить майбутнього власника!

 

    У багатьох може виникнути резонне питання: все сучасне мовлення здійснюється "у цифрі", як взагалі може відрізнятись якість зображення?
    Все вірно, приставки отримують одну і ту ж цифрову послідовність даних із мережі Internet або жорсткого диска під час відтворення фільму. Але далі набувають чинності різні алгоритми обробки та перетворення цих даних, де можлива втрата якості зображення. В результаті на цифровому (!) виході HDMI у різних приставок ми маємо різну якість зображення з того самого джерела.

 

Hisilicon Hi3798MV110-H видає недосяжну за якістю картинку для багатьох чіпів інших виробників.

   

      Відмінні риси Openbox® A8 UHD:

  • Чудова якість та чіткість зображення завдяки унікальній архітектурі процесора Hisilicon
  • Новий процесор Hisilicon Hi3798M V110H Quad-core Cortex-A53
  • Вихід HDMI 2.0 з роздільною здатністю до 3840x2160p (4K Ultra HD) 60fps
  • Малі розміри при хорошій вентиляції корпусу та захисті від перегріву
  • Стабільно працюючий модуль Wi-Fi 802.11 b/g/n
  • Два порти USB та слот карт розширення пам'яті MicroSD
  • Порт "Fast Ethernet" підключення до мережі
  • Аналоговий AV-вихід сигналу (можливо комусь буде актуальним)
  • Цифровий індикатор на передній панелі
  • Швидка LPDDR4 пам'ять
  • Android 9.0 Pie
  • Офіційний магазин програм PlayMarket
  • Майстер первинного налаштування приставки
  • Зручний та ергономічний пульт
  • Можливість оновлення прошивки "по повітрю" (OTA)
  • Якісні комплектуючі та 12 місяців офіційної гарантії

 

 

    Нова приставка Openbox® A8 UHD умістилася в корпус 10х10см, це один із найменших пристроїв від Openbox®.
    Відсутність проблем з перегрівом, при таких розмірах, забезпечив той самий процесор Hisilicon Hi3798M V110H. Він виготовлений за більш тонкою технологією і має менше тепловиділення.

 

    Можливо не всім знадобиться ще один годинник у будинку. Але важливо, що помірне зелене світіння 7-ми сегментного цифрового індикатора не дратує очі.

Обидві бічні панелі мають вентиляційні отвори, що не буде зайвим для охолодження в екстремальних умовах.

    Ззаду спостерігаємо досить класичну картину:

 

      Порти підключення Openbox® A8 UHD:

  • MicroSD слот для розширення внутрішньої пам'яті
  • 2 x USB 2.0 порту для флешок та жорстких дисків
  • AV - аналоговий вихід відеосигналу для підключення через RCA
  • Для більш надійного підключення до мережі Fast Ethernet
  • Звичайно ж цифровий вихід HDMI 2.0
  • DC IN - харчування 5В 2А

 

    Наведений вище список навряд чи можна назвати вражаючим, але ми вже живемо за часів, коли приставку достатньо з'єднати через HDMI з ТВ, подати живлення та підключити до Internet.
    Великі коробки з трьома SCART, зовнішніми S-ATA, RF-модуляторами та іншим пішли в історію.

    У комплекті вже йде якісний кабель HDMI. Рекомендується використовувати цей кабель, т.к. з ним гарантовано відсутність проблем на всіх дозволах.

 

    Для захисту контактів, роз'єми закриті спеціальними ковпачками.

 

    Блок живлення має достатній запас, щоб забезпечити стабільну роботу пристрою. За його виробництві застосовувалися якісні комплектуючі, включаючи електролітичні конденсатори, що гарантує тривалу роботу без поломок.

    Вихідні параметри та , так що будьте уважні, щоб не переплутати з адаптерами з інших пристроїв на 12В. У цьому випадку приставка може повністю вийти з ладу.

    За вікном 2021 рік і необхідність підключення через аналог потрібно досить рідко. Тому соответствующего кабелю немає в комплекті з приставкою, але його можна замовити у дилерській мережі Openbox®.

 

***

    Пульт у Openbox® A8 UHD абсолютно такий самий як у приставок серії Openbox® A4.

    На перший погляд, він може здатися дещо аскетичним і занадто маленьким у розмірах. Але коли починаєш користуватися приставкою, то розумієш, що пульт відмінно лежить в руці і все необхідне в межах досяжності великого пальця.

 

    Тут набір кнопок та їх розташування були переосмислені відповідно із сучасними вимогами, видалено зайве. Наприклад: навіщо виділяти блок кнопок PVR, якщо перемотування і все, що з цим пов'язано, практично всі програми використовують на курсорних кнопках (ліворуч/праворуч)?

    У результаті з'явився відмінний пульт з мінімальним набором кнопок, але дозволяє комфортно користуватися пристроєм.

 

    Не заради гучних епітетів: пульт має ідеальний розмір і вагу, кнопки помірно-опуклі, а їх розміри дозволяють комфортно керувати навіть "на дотик".

 

    Плавне потовщення у місці відсіку двох батарейок AAA запобігає вислизанню з рук.

 

    У нижній частині пульта є кнопка активує режим "миша". Але для частої роботи з програмами, які потребують цього режиму, рекомендується придбати маніпулятор "Openbox® FlyMouse" або аналогічний.

***

    При першому включенні або після повного скидання, з'являється майстер первинної настройки приставки. Він покликаний максимально спростити цю процедуру, а на початку цікавиться мовою спілкування.

    Потім задається часовий пояс, налаштування розміру екрана та підключення до мережі.

 

    Головний екран меню виконаний у сучасному стилі "плитки" (Він практично повторює популярну приставку Openbox® A4 Pro).

 

    Яки, що знаходяться на ньому, можна змінювати. Для цього натискаємо кнопку MENU на вибраному місці, в результаті виводиться список усіх програм де вибираємо необхідне та підтверджуємо кнопкою OK.

 

    У результаті маніпуляцій змінюється ярлик на іншу програму (в даному випадку з'явився "Київстар ТВ").

 

    Потрапити в головне меню можна з будь-якої програми натиснувши кнопку пульта "додому".

 

    У нижній частині передбачена можливість додати додаткові ярлики швидкого доступу на будь-яку із встановлених програм. Для цього потрібно натиснути "+" і вибрати програму.

 

    А ось меню "Налаштування" досить сильно відрізняється від Openbox® A4 Pro. Воно розбите на 5 частин за відповідною тематикою:

 

    Програми - тут можна переглянути список усіх встановлених і запущених програм, обсяг місця, яке займає на сховище.

 

    Так само доступно по кожному додатку: "Зупинити" - вивантажити з пам'яті у разі підвисання, "Видалити", "Очистити кеш" та "Видалити дані" - рішення при неправильній роботі програми.

 

    Openbox® A8 UHD має досить багатий розділ "Налаштування пристрою", але зупинимося лише на деяких із них.

 

    "Про пристрій" - детальна інформація про приставку включаючи поточну версію ПЗ. Тут можна перевірити доступність нових версій онлайн або виконати локальне оновлення (з USB-флешки).

 

    "Вибір дозволу, а також додаткова корекція яскравості, контрастності і тп - відкриваємо пункт Екран"

 

    За нехитрою назвою "Заставка" приховується розділ налаштувань енергоефективності. Навряд чи ви отримуєте електрику від сонячних панелек, відповідно приставка дозволить скоротити карбоновий слід на радість відомій шведській дівчинці.
    А якщо серйозно, то тут є налаштування включення "Сплячого режиму" через задане час "бездіяльності" (відсутність натискання на кнопки пульта). Таким чином, приставка сама відключиться, якщо ви заснули і не керуєте нею.

 

    Ця функція може бути так само корисна якщо вас немає вдома, а відбулося короткочасне відключення електрики. Приставка увімкнеться, а через заданий час сама перейде в режим очікування, що зменшить загальний рахунок за електрику наприкінці місяця.

 

    Аналогічне налаштування може попередньо включати заставку у вигляді колажу або фоторамки із ваших фотографій.

 

    Цей режим не економить енергію, але грітиме вас спогадами про відпустку.

 

***

    Іноді виникає необхідність заблокувати доступ до налаштувань приставки: дитина може видалити, змінити параметри або аналогічна ситуація.
    Для цього передбачено "Меню Блокування", де саме блокування відключено по-помолочанню.

 

    У разі активації меню блокування, щоб відкрити налаштування приставки, потрібно буде ввести поточний код-пароль.

 

    За замовчуванням код-пароль це "0000", але його можна змінити у відповідному меню.

 

***

    Сучасна IPTV-приставка це складний пристрій, де необхідне постійне вдосконалення та покращення програмного забезпечення (ПЗ). Для простоти оновлення виробник передбачив можливість виконати його онлайн.

    Заходимо в розділ "Програми" і вибираємо "ОНОВЛЕННЯ".

 

    Далі вибираємо "Онлайн оновлення".

 

    Тут ми бачимо, що доступне оновлення з поточної версії "20210806" до "20211104". Щоб почати завантаження прошивки, натискаємо "Завантаження".

 

    За цими нехитрими наборами цифр ховаються дати релізів ПЗ (Наприклад "20210806" - заводська прошивка від 6 серпня 2021 року).

    Процес завантаження залежить від вашої швидкості підключення до мережі Internet.

 

    Коли прошивка буде завантажена повністю, потрібно ще раз підтвердити наміри оновити ПЗ.

 

    Під час оновлення не можна відключати приставку від мережі, це може призвести до поломки.

 

    При онлайн оновленні не виконується скидання настройок приставки. Усі встановлені програми та налаштування повинні залишитися без змін.

***

    Виробник передбачив так само оновлення прошивки (ПЗ) через USB-накопичувач (називається "Локальне Оновлення").

    Необхідно скопіювати прошивку у вигляді "***.zip"-архіву на флешку і підключити в приставку. Якщо назва архіву була "update.zip", то на екрані має з'явитися вікно з пропозицією розпочати оновлення:

 

    Якщо ж назва архіву інша, то вікно з пропозицією почати оновлення не з'явиться автоматично. Але це не проблема: заходимо до розділу "Програми" і вибираємо "ОБНОВЛЕННЯ".

 

    Тут кнопка "Вибрати" покаже весь вміст USB-флешки, де потрібно вказати файл прошивки "***.zip". Потім натискаємо "Оновлення", ще раз підтверджуємо наміри та чекаємо на завершення процесу.

 

    Під час процесу оновлення не можна відключати приставку від мережі, це може призвести до поломки.

 

    При оновленні прошивки (ПЗ) через USB-накопичувач, виконується повне скидання налаштувань приставки. Так що доведеться встановити наново ваші програми і налаштувати їх.

    Завантажити свіжу прошивку можна на цьому сайті в розділі файли.

***

    У різних країнах доступні різні сервіси Інтернет-телебачення (OTT) та Відео на запит (VoD) . Щоб користуватися будь-яким із них на Openbox® A8 UHD, достатньо лише встановити відповідний додаток ОС Android.

 

 

    Openbox® та дистриб'ютори обладнання з торговою маркою Openbox® не несуть відповідальності за наданняний контент творцями додатків для операційної системи Android, а також наявність або відсутність ліцензії на його надання.

 

    MEGOGO — це популярні телеканали, фільми, серіали, шоу, мультфільми, а також аудіокниги та подкасти для всієї родини.

 

    MEGOGO — це зручно:

 • Більше 200 популярних телеканалів усіх жанрів, дивіться улюблені канали онлайн та в записі.
 • Велика колекція кіно: фільми, мультики, серіали та шоу на будь-який смак.
 • Дивіться безкоштовно або підключайте підписку та отримуйте максимум переваг: якість Full HD та 4К на Android TV, запис передач, кіно без реклами, офлайн перегляд та преміальна колекція кіно за підпискою.
 • Кіно та аудіокниги без інтернету. Завантажуйте на телефон і беріть у дорогу улюблений мультфільм для дітей, захоплюючий серіал або слухайте книги офлайн (на пристроях з підтримкою DRM).
 • Персональна система рекомендацій. Дивіться кіно, слухайте книги, ставте лайки, щоб отримати збірки, створені спеціально для вас.
 • Стримувати відео з телефону на телевізор (підтримка Chromecast).
 • Одна підписка на п'яти пристроях: телевізори, комп'ютери, приставки, смартфони та планшети.
 • Свіжі новинки тільки з кінотеатру, а також блокбастери, які можна взяти напрокат або купити назавжди до своєї колекції.

    Дивіться та переглядайте:

 • Популярні телеканали в ефірі та в записі.
 • Під будь-який настрій можна знайти фільм, серіал чи мультфільм та переглядати навіть офлайн.
 • Голлівудські блокбастери та новинки кінематографу.
 • Казкова колекція для дітей: улюблені мультики, дитячі канали та навіть аудіоказки.
 • Прямі трансляції концертів, фестивалів, спортивних та кіберспортивних подій.

 

    DIVAN.TV стирає межі та знімає обмеження: телебачення, фільми, музика та онлайн трансляції доступні в Україні та 200-х країнах світу.

 

   Netflix - американська розважальна компанія, постачальник фільмів і серіалів на основі потокового мультимедіа. З 2013 року Netflix виробляє власні фільми, серіали та телепрограми. У 2016 році компанія випустила 126 оригінальних серіалів та фільмів — більше, ніж будь-який інший мережевий чи кабельний канал. На 2021 рік компанія має понад 200 мільйонів передплатників по всьому світу.

 

***

   Мультимедійний центр KODI (у минулому - XBMC) представляє собою програму з чудовим інтерфейсом і можливостями зручно переглядати фільми, фото і слухати музику, а також за допомогою різних аддонів (add-on), отримувати доступ до IPTV, OTT, VoD та інших сервісів.

 

Встановити KODI можна з магазину програм Google Play Market.

 

   Запам'ятовує час зупинки останнього перегляду.

 

   Підтримка великої кількості аудіодоріжок та різних форматів.

 

   У процесі роботи KODI вимагає багато ресурсів процесора та пам'яті. Але продуктивності Openbox® A8 UHD більш ніж достатньо для такого "важкого" застосування.

 

   Мультимедійний центр сам завантажує детальну інформацію про фільм, акторів тощо.

 

***

    Крім усього іншого, Openbox® A8 UHD - це так само ігрова приставка з підтримкою 3D. Для ОС Андроїд існує безліч різноманітних ігор, вони чудово виглядають на екрані ТБ.

    ІК-Пульт управління, що йде в комплекті з Openbox® A8 UHD, підійде лише для деяких простих ігор. А ось для динамічних та спортивних ігор краще придбати додатковий пристрій типу FlyMouse (Аеромиш) або GamePad (Джойстик).

 

   Beach Buggy Racing (Пляжні Гонки на Баггі) - одна з яскравих та веселихігор за допомогою джойстика.

 

    Фарбова 3D-графіка та динамічні сцени зі спец-ефектами на великому екрані вашого телевізора - це все буде цікаво як дітям, так і дорослим!

 

    Для аркадних ігор типу Angry Birds (Злі Птахи) та аналогічних, більше підійде ігровий контролер типу FlyMouse (Аеромиш). В крайньому випадку це може бути проста USB-мишка для комп'ютера.

 

    У магазині додатків Google Play десятки тисяч різних ігор, серед яких кожен знайде щось на свій смак.

 

***

    Як і на багато інших Android приставки, на Openbox® A8 UHD можна встановлювати програми з Google Play магазину або з USB-флешки. У першому випадку потрібна реєстрація, що викликає складності у деяких користувачів.

 

    Для встановлення APK-додатків з USB-флешки, їх попередньо потрібно знайти і завантажити на комп'ютер, що також викликає деякі незручності.

 

    Більш того, скачування APK-додатків з невідомих джерел у мережі Internet підвищує ризик занести будь-який вірус на Android-приставку.

    У Openbox® A8 UHD є вбудований маркет додатків від виробника AppStore. Там підібрані популярні програми, а найголовніше - для встановлення або оновлення не потрібна реєстрація.

 

    Просто вибираємо цікавий розділ і безпосередньо додаток (наприклад Megogo).

 

    Тепер залишилося лише натиснути кнопку "Встановити" та Megogo з'явиться у списку всіх програм на вашій приставці.

 

***

    Внутрішнє меню приставок Openbox® - це баланс зручності та мінімалізму. Але іноді хочеться спробувати щось новеньке і тепер для цього не потрібно купувати нову приставку. Для цього існують лаунчери - це інтерфейс для Android, який включає в себе оформлення робочого столу, екрану блокування, меню, віджетів та інших системних компонентів.

    Знаходимо і запускаємо вбудований маркет AppStore серед встановлених програм на приставці Openbox® A8 UHD.

 

    Вибираємо розділ "Утиліти" ("Utilities") і встановлюємо лаунчер, що цікавить нас.

 

    ATV Лаунчер оптимізовано під керування пультом дистанційного керування. Підтримує віджети, сортування додатків, розділ вибране та кастомні фони у плиток. Може запускати всі типи програм - розроблені для ТБ, смартфона або планшета.
    ATV Лаунчер має багатомовний інтерфейс, включаючи англійську, українську та російську.

 

    Leanback Лаунчер — дуже красивий і мінімалістичний лаунчер. Це найшвидший, простий та зручний домашній екран для медіа-приставки. Лаунчер не вимогливий до ресурсів і не навантажений зайвими налаштуваннями, не потребує root-прав. Є голосовий пошук та можливість додати ярлики сторонніх програм на головний екран.

 

    Меню опцій пропонує набагато більше можливостей, ніж більшість інших лаунчерів: це налаштування шрифтів, градієнта, сітки, іконок, меню додатків… Гарний та мінімалістичний лаунчер Leanback Лаунчер має багатомовний інтерфейс і вимагає встановлену версію андроїд на пристрої не нижче за Marshmallow.

 

***

     Іноді виникає необхідність встановити якусь програму в автозапуск. Іноді це бажано для користувачів, які користуються одним лише сервісом і не хочуть розбиратися у всіх тонкощах ОС Android.

     найпростіший - у списку додатків вибрати, що цікавить, і натиснути кнопку MENU (кнопка з трьома горизонтальними смужками). У вікні вибираємо "Автозапуск".

 

    Тепер при кожному включенні приставки буде саме запускатися обрана раніше програма. Скасувати це налаштування можна аналогічним способом, потрібно лише вибрати пункт "Очистити автозапуск"

 

    Openbox® A8 UHD - чудова якість за доступну ціну!

 

Facebook Instagram Telegram

https://openboxshop.com.ua/ua/Openbox AS4K Lite/ CI Lite
Openbox AS4K 2X
Openbox AS4K+/ AS4K CI/ AS4K CI Pro+
Openbox AS2 HD
Openbox A4 Pro/ A4 Lite
Openbox Homatics Box Q
Openbox Homatics Box R
Openbox A6 Ultra HD
Openbox A7 Ultra HD
Openbox A8 Ultra HD
Openbox A9 Ultra HD
Openbox Formuler F4 Turbo
Openbox S3 Mini II
Openbox S3 Micro HD
Openbox S3 CI II
Openbox T2-06/ T2-06 Mini
Openbox T2-07
> Зняті з виробництва
Версія для друкуВерсія для друку
Copyright ® Satellite Systems
Created by Rey
Перейти на главную Поиск по сайту Лучшие спутниковые ресиверы