Поиск по сайту
Eng Укр Рус
 
Приставки
Прилади
Аксесуари
Купити
Файли
Події
Про нас
Головна / Приставки (STB) / Openbox CI-7200PVR...
Огляд Openbox® CI-7200PVR
Тестування
Робота по мережі
PVR Manager
FAQ
Версія для друкуВерсія для друку

PVR MANAGER

     Як основна програма для роботи з ресивером на комп'ютері застосовується PVR Manager. Ця програма поставляється на CD-ROM з ресивером, але через постійне вдосконалення та покращення, виходять новіші версії, які можна завантажити на сайті www.openbox.ua target=_blankwww. openbox.ua  
    Програма PVR Manager працює тільки через мережеве підключення Ethernet 100/10 Mbit, так що перед його використанням необхідно підключити ресивер до комп'ютера відповідним чином.

    Після запуску PVR Manager відкривається вікно де можна вибрати ресивер для підключення. Тут виводиться ім'я ресивера, його IP-адреса, а також поточна версія програмного забезпечення в ньому. Якщо в списку ресіверів нічого не знайдено, необхідно вписати IP адресу вручну в поле поруч із кнопкою Connect і натиснути її. Також передбачено режим роботи "Off Line", в якому можна редагувати список каналів та інше без підключення до ресивера.

    Сам PVR Manager містить набір ярликів з підписами, відповідальними за певні функції.

    Утиліта PVR Manager має такі розділи:

  • Record - менеджер записів
  • Mp3 - менеджер музичних записів у MP3
  • Jpeg - менеджер фотографій у JPEG
  • Game/Plugin - встановлення нових ігор та програм
  • Upgrade - оновлення програмного забезпечення ресивера
  • Channel - редактор каналів
  • RMC - віддалене керування ресивером

    Менеджер записів розділений на дві частини. У верхній частині відображається вміст жорсткого диска комп'ютера, а в нижній – ресивера. Щоб скопіювати запис на комп'ютер або назад, достатньо просто перетягнути його мишкою або натиснути Download/Upload відповідно.

    Менеджер виводить також масу інформації про обсяг, вільне місце на диску ресивера і комп'ютера, обсяг, дату створення і тривалість кожного запису. При виборі конкретного запису виводиться навіть зображення першого кадру та EPG інформація записаної програми.

    Натиснувши кнопку Setting можна змінити каталог на жорсткому диску комп'ютера для зберігання записів, а режим Multi-View передбачає відображення кожного запису у вигляді ескізу першого кадру, що дуже наочно для пошуку.

    Крім всього описаного менеджер записів має вбудований програвач, який дозволяє відразу ж програти на комп'ютері скопійований запис з ресивера. Необхідно мати на увазі, що копіювати на комп'ютер і програвати можна лише розкодовані записи.

    Менеджер музичних файлів MP3 має аналогічну структуру і дозволяє з легкістю обмінюватися файлами між ресівером і комп'ютером. З боку ресивера та менеджера присутня підтримка кирилиці у назвах файлів та тегах.

    Також є простенький вбудований програвач MP3 файлів, що дозволяє прослухати композицію перед копіюванням її в ресивер.

    Менеджер фотографій JPEG також досить простий і зрозумілий, дозволяє переглядати фотографії як на комп'ютері, перед копіюванням, так і вже скопійовані на ресивер. Крім цього вміє робити найпростіші файлові операції зі створення каталогів, видалення/перейменування файлів та ін.

    Наступним йде розділ Game/Plugin через який можна встановити нові ігри або програми. Тут все досить просто і зрозуміло: потрібно вказати необхідний файл із грою чи плагіном та натиснути кнопку Start.

    Крім цього є кнопка Go To, за допомогою якої досить просто потрапити в каталог Program на ресивері для встановлення інших програм.

    Наступний пункт це Upgrade. Через нього оновлюється програмне забезпечення в ресивері, а також виконується аварійне відновлення при невдалій прошивці (зникнення електрики тощо). Тут також все досить просто і зрозуміло – необхідно вибрати файл для завантаження в ресивер та натиснути кнопку Start. Після цього ресивер прийме нове програмне забезпечення, зробить очищення Flash, після чого запише нову версію. Після завершення оновлення ПЗ, ресивер повинен сам перезавантажитися і бути готовим до виконання команд господаря.
    Вгорі вікна оновлення відображається дата поточної версії ПЗ, яка знаходиться в ресивері. Дата відображається у дещо незвичному вигляді – спочатку рік, потім місяць та число місяця.

     Якщо в процесі оновлення програмного забезпечення пропадало живлення мережі та ресивер став непрацездатним, то на цей випадок розробник передбачив режим Аварійного Відновлення Ресівера по Мережі. Для цього, відразу після включення ресивера необхідно утримує мережеву кнопку (для 7000 моделі MENU) на передній панелі до появи напису "PUSH PVR", після цього повинен з'явиться напис "UPDATE" і ресивер утворить свою IP адресу побайтно. Наприклад, якщо послідовно висвітилися наступні цифри "IP 1 192", "IP 2 168",  "IP 3 0", "IP 4 2", тобто IP адреса ресивера 192.168.0.2.

    Наступним етапом Аварійного Відновлення Ресивера по Мережі запускаємо PVR Manager і в віконці поруч з кнопкою Connect вводимо щойно побачену адресу. Його доводиться вводити вручну тому що в режимі Аварійного Відновлення Ресівера запускається лише невеликий модуль, який не надсилає широкомовні пакети по мережі, і тому PVR Manager сам не знаходить ресівера.
    Для завершення Аварійного Відновлення Ресивера по Мережі запускаємо Upgrade (п'ята кнопка PVR Manager) і вибираємо файл з ПЗ для завантаження в ресивер, після цього не забуваємо натиснути Start і дочекатися завершення процесу.

     Передостаннім пунктом PVR Manager є редактор ТВ та радіоканалів. Це зручна програма з великими можливостями, що дозволяє за лічені хвилини привести список каналів до бажаного вигляду, створювати кращі списки та ін. на комп'ютері необхідно використовувати стандартні кнопки Open, Save, Save As. Багато операцій з сортування каналів і додавання їх у кращі списки можна робити простим "перетягуванням" за допомогою миші, що на практиці дуже зручно і швидко. Крім цього, редактор має дуже інформативний інтерфейс, де відображається вся необхідна інформація, включаючи назву провайдера і тип кодування!

 

Facebook Instagram Telegram

https://openboxshop.com.ua/ua/Огляд Openbox® CI-7200PVR
Тестування
Робота по мережі
PVR Manager
FAQ
Версія для друкуВерсія для друку
Copyright ® Satellite Systems
Created by Rey
Перейти на главную Поиск по сайту Лучшие спутниковые ресиверы