OPENBOX.ua

Openbox® S3 CI II


 

 

    Openbox® S3CI II - це друге покоління успішної моделі для роботи з CAM-модулями різних операторів.

 

    Новинка 2020 року побудована на процесорі ALI 3529, що дало відчутно більший потенціал для мультимедіа та додаткових функцій.

    Супутниковий ресивер Openbox® S3 CI II вигідно відрізняє наступне:

 

    На передній панелі 7-ми сегментний дисплей має приємне і комфортне для очей зелене свічення.

 

    У центральній частині, навколо кнопки включення, розташувалися дві кнопки вибору каналів і невеликий індикатор режиму роботи (також зеленого кольору).

    За невеликою кришечкою праворуч сховані USB 2.0-порт, слот Смарт-карт та CI-інтерфейс для CAM-модулів.

 

    Глибина слота CI-інтерфейсу дозволяє встановити CAM-модуль і повністю закрити кришечку. Для вилучення модуля необхідно натиснути на квадратну клавішу праворуч від нього. Коли модуль вставлений до упору, то кнопка сама висунеться на кілька міліметрів.

 

    Простір задньої панелі використано на повну, що дає масу варіантів підключення:

 • USB - другий порт USB 2.0 для різних пристроїв
 • LOOP - петльовий вихід
 • INPUT - вхід для сигналу із супутникової антени
 • S/PDIF - цифровий оптичний вихід звуку
 • LAN - підключення до мережі Ethernet
 • RS232 - послідовний порт (повноцінний роз'єм)
 • HDMI - цифровий вихід для підключення до ТБ
 • TV SCART - аналоговий вихід аудіо/відеосигналу
 • ON/OFF - перемикач живлення

 

    USB 2.0 порт на задній панелі (так само як і на передній) можна використовувати для підключення різних пристроїв. Але доцільніше до нього підключити Wi-Fi-адаптер або 3G-модем.

 

    Незважаючи на широкий вибір підтримуваних Wi-Fi-адаптерів, рекомендуються фірмові пристрої Openbox® Air та Openbox® Air II.

    Корпус приставки Openbox® S3CI II дуже щільно усіяний вентиляційними отворами, так що навіть у спекотний літній день вам не доведеться боротися з перегрівом.

 

    Під металевою кришкою бачимо класичний поділ основної плати та блоку живлення. Якісні елементи акуратно підібрані кваліфікованими інженерами для тривалої та стабільної роботи пристрою.

 

    За часів тотальноїекономії, тут можна побачити феритові фільтри на дротах для зниження електромагнітних перешкод та наведень, ряд пластикових елементів для додаткового кріплення деталей та ізоляції.

 

    Пульт ДК - дуже важлива частина інтерфейсу спілкування людини та приставки. На прохання користувачів продукції Openbox®, було вирішено у моделі S3 CI II залишити вдалий пульт практично без змін.

 

    У центрі розташовані найбільш часто використовувані кнопки, є відмінність за формою, достатня відстань між кнопками навіть для великих пальців. Варто відзначити окремі кнопки для зручності користувача:

 • OPT - відображення технічної інформації про канал, що приймається
 • LANG - вибір мови звукової доріжки, телетексту та субтитрів
 • SLEEP - таймер відключення
 • SIGNAL - перевірка рівня сигналу

 

    Завдяки ергономічній формі пульт зручно лежить у руці, а добре продумане розташування кнопок - запорука комфорту при експлуатації пристрою.

 

    У коробці Openbox® S3 CI II знаходиться таке:

 • HDMI-кабель із заглушками
 • Інструкція
 • Сама приставка Openbox® S3 CI HD
 • Пульт ДК
 • Батарейки AAA (*опціонально)

    Для підключення до ТБ рекомендується використовувати саме той, хто йде у комплекті HDMI кабель. У разі використання кабелів низької якості можливі проблеми зі стабільністю сигналу.

    Фірмова функція "Dual Display" дозволяє одночасно(!) виводити зображення на різні виходи з різною роздільною здатністю. Таким чином, до одного ресивера можна без проблем підключити кілька телевізорів, які розташовані в різних кімнатах.

 

    Openbox® S3 CI II - справжній поліглот і вміє спілкуватися зі своїм власником 11-ма мовами.

 

    Внутрішнє меню повторює попередників але має адаптацію до високих дозволів.

 

    Налаштування супутників, LNB і DISEqC реалізовано максимально просто і зручно.

 

    У режимі ручного пошуку можна заздалегідь вибрати потрібні транспондери і виконати пошук лише за ними.

 

    Для полегшення життя, є режим сканування за вибраним провайдером. У пам'яті приставки записано дані всіх популярних провайдерів.

 

    Сканування навіть великої кількості транспондерів не викликає труднощів.

 

    По закінченні доступний перегляд насканованого добра.

 

    Для професіоналів супутникового прийому є розділ PID Monitor, де доступна детальна інформація про транспондер, що приймається, є можливість записати його повністю або вибрані PID-и.

 

    Керування поворотною системою також не повинно викликати жодних труднощів.

 

    Фірмовий індикатор рівня з трьома шкалами має режим повного екрану.

 

    У наявності вбудований редактор транспондерів.

 

    Так само є дуже зручний редактор каналів.

 

    Завдяки високій роздільній здатності, є можливість виводити більше інформації в списку доступних сервісів. Але розробники Openbox® S3 CI II пішли далі: тепер єцілих 6 (!) режимів списку каналів.

 

 

 

 

 

 

    Інфопанель досить інформативна і має розбиття на дві частини. Тут, крім даних ТБ Гіда, виводиться шкала завершення поточної передачі.

 

    Шкала часу, при максимальній спрощеності, зберегла необхідну інформативність для розуміння роботи режимів відтворення та Тайм-Шифт.

 

    У наявності перемотування зі швидкістю до 24x в обидві сторони!.

 

    Предбачено поділ накопичувачів для запису та буфера Тайм-Шифт. Перед використанням необхідно встановити диск у меню. Тут можна зробити форматування диска в NTFS або FAT.

 

    В результаті операції з'являться символи "R" і "T", що позначають "Запис " (Recording) та "Тайм-Шифт" відповідно.

 

    Openbox® S3 CI II не має вбудованої підтримки бездротових мереж Wi-Fi, але це дуже легко реалізується підключенням USB-WiFi адаптера до вільного USB-порту (наприклад ззаду).
    Таке рішення має ряд переваг: покупець не платить за вбудований модуль Wi-Fi якщо він йому не потрібен, як правило зовнішній адаптер має найкращу чутливість за рахунок зовнішньої антени.

 

    Після підключення адаптера, відкриваємо відповідний розділ меню.

 

    У списку знайдених мереж вибираємо ту, до якої необхідно підключитися і вводимо пароль.

 

    Openbox® S3 CI II по праву можна назвати гібридною приставкою, він вміє приймати сигнал не тільки з супутника, а так само з мережі Internet. Іншими словами, це два пристрої в одному корпусі і другим у ньому є відмінна приставка IPTV.

    Попередньо потрібно отримати передплату на IPTV у провайдера та налаштування у вигляді файлу *.M3U. Встановити його з флешки через розділ ВСТАНОВЛЕННЯ >> ПЕРЕДАЧА НАЛАШТУВАНЬ >> ОБНОВИТИ КАНАЛИ З USB.

 

    Допускається відтворення *.M3U файлів з USB-накопичувача без копіювання у вбудовану пам'ять, для цього потрібно лише викликати меню за кнопкою USB, вибрати файл і натиснути OK.

 

    Виклик списку IPTV програм здійснюється кнопкою "TV/ R" (ТВ-канали => Радіо = > Web TV).

 

    Важливою перевагою є можливість декодувати відео у форматі HEVC (H.265). Це новий, ефективніший алгоритм стиснення відео (порівняно з H.264). Він дозволяє отримати якісне зображення при меншому потоці даних, що передаються.

 

    Менший потік даних для операторів супутникового ТБ означає менші витрати на трансляцію, відповідно новий формат мовлення впроваджуватиметься дедалі більше.

 

 

    Ну і звичайно ж, куди без популярного сервісу YouTube:

 

 

    Openbox® S3 CI II - сучасна приставка для супутникового ТБ та IPTV з цікавими мультимедійними можливостями, а також CI-інтерфейсом для роботи з різними модулями.

 

    

Работает на «Битрикс: Управление сайтом» © «Битрикс», 2001-2006