Поиск по сайту
Eng Укр Рус
 
Приставки
Прилади
Аксесуари
Купити
Файли
Події
Про нас
Головна / Приставки (STB) / Openbox X810...
Openbox AS4K Lite/ CI Lite
Openbox AS4K 2X
Openbox AS4K+/ AS4K CI/ AS4K CI Pro+
Openbox AS2 HD
Openbox A4 Pro/ A4 Lite
Openbox Homatics Box Q
Openbox Homatics Box R
Openbox A6 Ultra HD
Openbox A7 Ultra HD
Openbox A8 Ultra HD
Openbox A9 Ultra HD
Openbox Formuler F4 Turbo
Openbox S3 Mini II
Openbox S3 Micro HD
Openbox S3 CI II
Openbox T2-06/ T2-06 Mini
Openbox T2-07
> Зняті з виробництва
Версія для друкуВерсія для друку

    Увага! Починаючи з листопада 2007 року, було змінено схему X-800/810/820CI, дизайн передньої панелі та транспортувальної упаковки.

    Також на транспортувальній упаковці тепер має бути присутня голографічна наклейка, за якою з впевненістю можна визначити оригінальний ресивер OPENBOX.

    Технічні характеристики та специфікація апаратів залишилися без змін. 

    Постачання ресіверів старого зразка команія Сат Системс більше не здійснює.

Модельний ряд ресіверів Openbox® F-300FTA, X-800/820CI вже встиг заслужити велику популярність у споживачів. Відмінними рисами цих ресиверів є максимальна простота, зручність, високі технічні параметри та прийнятна ціна.

    Наша компанія не стоїть на місці і пропонує на ринок новачка Openbox X-810, який має великі шанси стати лідером у своєму класі. Вперше модель була представлена на виставці "EEBC '2006", а початок продажів заплановано на кінець 2006 року.

    Ресивер поставляється в яскравій упаковці зеленого кольору, де можна знайти опис російською та англійською мовами. Усередині упаковки знаходиться сам апарат, пульт дистанційного керування з батарейками ААА, а також посібник користувача російською мовою.

    На коробці, крім загальновідомих символів, кидаєтеся в очі червоний трикутник з написом "функція сліпого пошуку", але про все по порядку.

Відмінні риси ресивера Openbox® X-810:

 • 2 x UniCAS інтерфейс для карт доступу
 • Новий вхідний блок на чіпі фірми Zarlink з режимом "сліпого" пошуку
 • Розширено допустиму швидкість потоку каналів від 1000 до 45000
 • Швидший пошук і перемикання каналів з низькою швидкістю потоку
 • Кутний аудіо/відео комутатор від компанії Sony
 • Багатий функціонал та потужна технічна підтримка
Openbox® X-810 виконаний у тому ж корпусі, що і його попередники (F-300FTA, X-800/820CI). Суворі лінії "сріблястого металіка", стильна кнопка POWER з синім підсвічуванням, помірно-яскравий індикатор зеленого кольору - все це чудово впишеться в інтер'єр вашої кімнати.

    Під кришкою передньої панелі тепер ховаються два слоти UniCAS для встановлення смарт-карт доступу.

    На металевій кришці ресивера видавлена назва бренду, що є додатковим захистом від підробок.

    Ззаду ресивер нагадує попередні моделі:

 • Вхід ВЧ тюнера "IF IN" та петльовий вихід "IF OUT"
 • Вхід та вихід модулятора "ANT IN" та "TV OUT" відповідно
 • Аналоговий RCA вихід звуку "AUDIO R/L"
 • Композитний RCA вихід відео "VIDEO"
 • RCA вихід для перемикача "0/12V"
 • 2 x SCART конектори (TV та VCR)
 • Порт RS232 для підключення до комп'ютера
 • Оптичний цифровий вихід звуку "S/PDIF"

    Пульт дистанційного керування чорного кольору, запозичений від моделі Openbox® X-820CI. Розташування кнопок, їх розміри та необхідна сила натискання підібрані практично ідеально. Завдяки виступу відсіку елементів притану, пульт зручно лежить у руці і не вистальзує.

    Тепер відкриємо металеву кришку і поглянемо на Openbox® X-810 так би мовити "зсередини". Ресивер розбитий на кілька плат, кожна з яких має своє функціональне призначення.
    Блок живлення (на фото внизу) не зазнав жодних змін, його надійність і правильність схемотехніки підтверджена багатьма роками стабільної роботи ресіверів Openbox® F-300FTA, X-800/ 820CI.

    Зміни првідбулися на основній платі (зеленого кольору), яка побудована на процесорі STi5518. Сам чіп STi5518 (закритий квадратним радіатором) важко назвати суперновим, але це лише "інструмент", який в умілих руках програміста може "зазвучати" як знаменита скрипка Страдіварі.

Вгорі основної плати розташована довга срібляста коробочка. Це новий вхідний блок виробництва компанії Sharp, побудований на чіпі Zarlink ZL10313. Основною особливістю Zarlink ZL10313 є те, що він здатний самостійно визначити всі параметри сигналу, завдяки чому стала можливою реалізація режиму "сліпого" пошуку. Тепер немає необхідності знати параметри транспондерів, ресивер Openbox® X-810 може сам знайти транспондери, що діють, і зберегти їх у список!

    В даний час спостерігається перехід від застарілих телевізорів з ЕПТ, до плазмових і РКІ екранів з одночасним зростанням розміру діагоналі екрану. Ці екрани дають змогу "побачити більше", тому вимагають джерело з максимально високою якістю сигналу.
     У ресивері Openbox X-810 реалізовано революційне рішення - застосування A/V комутатора фірми Sony, який до цього використовувався лише в дорогих апаратах класу PVR.

    Необхідно відзначити, що максимально якісне зображення можна отримати на екрані лише при використанні кабелю типу SCART (RGB або PbPrY сигнали). Тож якщо Ви придбали нещодавно телевізор із великою діагоналлю, то подумайте про придбання відповідного кабелю.

    Застосування комутатора Sony CXA2161R в ресивері бюджетного рівня, ще раз підтверджує прагнення завжди пропонувати на ринок якісні продукти за оптимальними цінами, які дають максимальні можливості своїм власникам.

 

Facebook Instagram Telegram

https://openboxshop.com.ua/ua/Openbox AS4K Lite/ CI Lite
Openbox AS4K 2X
Openbox AS4K+/ AS4K CI/ AS4K CI Pro+
Openbox AS2 HD
Openbox A4 Pro/ A4 Lite
Openbox Homatics Box Q
Openbox Homatics Box R
Openbox A6 Ultra HD
Openbox A7 Ultra HD
Openbox A8 Ultra HD
Openbox A9 Ultra HD
Openbox Formuler F4 Turbo
Openbox S3 Mini II
Openbox S3 Micro HD
Openbox S3 CI II
Openbox T2-06/ T2-06 Mini
Openbox T2-07
> Зняті з виробництва
Версія для друкуВерсія для друку
Copyright ® Satellite Systems
Created by Rey
Перейти на главную Поиск по сайту Лучшие спутниковые ресиверы