Модельний ряд ресіверів Openbox® F-300FTA, X-800/810/820CI вже встиг заслужити велику популярність у споживачів. Відмінними рисами цих ресиверів є максимальна простота, зручність, високі технічні параметри та прийнятна ціна.
Ресивер поставляється в стильній упаковці темно-зеленого кольору. Усередині упаковки знаходиться сам апарат, пульт дистанційного керування з батарейками ААА, шнур 3RCA, а також посібник користувача російською мовою з гарантійним талоном.
Відмінні риси ресивера Openbox® F-500:
- Індикатор рівня якості каналу, що приймається на передній панелі ресивера
- 7мі сегментний 5ти розрядний індикатор номера каналу, що приймається
- Розширено допустиму швидкість потоку каналів від 1000 до 45000
- Новий вхідний блок фірми Sharp з режимом "сліпого" пошуку
- Швидший пошук і перемикання каналів з низькою швидкістю потоку
- Якісний аудіо/відео комутатор від компанії Sony
- Новий пульт дистанційного керування преміум класу
- Три роз'єми SCART (TV, VCR, DVD)
- Багатий функціонал та потужна технічна підтримка
Ресивер Openbox® F-500 FTA виконаний у новому корпусі. Дизайн передньої панелі розроблений нашою компанією і не має аналогів. Її чорний колір у поєднанні з корпусом "сріблястий металік", стильна кнопка POWER з внутрішнім двоколірним підсвічуванням, помірно-яскравий 7-ми сегментний 5-ти розрядний індикатор зеленого кольору - все це відмінно впишеться в інтер'єр вашої кімнати.
Головною відмінністю даного ресивера від усіх інших, що раніше поставлялися нашою компанією на ринок полягає в тому, що ця модель ПОВНІСТТЮ розроблена силами нашої компанії - дизайн зовнішнього вигляду, конструктив, схематику, розведення та компонування друкованих плат, не кажучи вже про програмне забезпечення – яке завжди було «родзинкою» ресиверів ТМ Openbox!!!
Ще однією відмінною рисою нової моделі є 10-сигментний індикатор рівня якості каналу, що приймається (тепер немає потреби тягнуться зайвий раз за пультом ДК, щоб перевірити рівень якості сигналу при виникненні підсипання картинки або погіршення погодних умов – все як кажуть «наявність»). Також на передній панелі розташовані 7 кнопок управління основними режимами роботи ресивера, які практично повністю дублюють основні кнопки пульта ДК, 5-и сегментний 7-розрядний індикатор номера прийнятого каналу (з можливістю індикації режимів завантаження – вивантаження даних ресивера та програмного забезпечення, індикації режимів роботи завантажувача тощо)
Ззаду ресивер нагадує попередні моделі:
- Вхід ВЧ тюнера "IF IN" та петльовий вихід "IF OUT"
- Вхід та вихід модулятора "ANT IN" та "TV OUT" відповідно
- Аналоговий RCA вихід звуку "AUDIO R/L"
- Композитний RCA вихід відео "VIDEO"
- RCA вихід для перемикача "0/12V"
- 2 x SCART конектори (TV та VCR)
- Порт RS232 для підключення до комп'ютера
- Оптичний цифровий вихід звуку "S/PDIF"
А ось наявність трьох чорних довгастих конекторів SCART (TV,VCR,DVD) – з розряду нововведень…
Пульт дистанційного керування комбінованого сріблясто-чорного кольору виконаний з якісної «теплої» пластмаси. Дизайн та конструктив ПДУ також повністю розроблений нашою компанією. Тому розташування кнопок, їх розміри та необхідна сила натискання підібрані практично ідеально. Завдяки виступу відсіку елементів живлення, пульт дуже зручно лежить у руці і не вислизає. Наявністю ПДУ такого класу не можуть похвалитися навіть деякі ресивери найвищої категорії складності…
Що ж ховається за сріблястою металевою кришкою??? Конструктив ресивера виконаний на 3-х друкованих платах, кожна з яких має своє функціональне призначення – материнська плата, блок живлення та друкована плата інфопанелі. Блок живлення (на фото внизу) розроблений з урахуванням багаторічного досвіду з ремонту та обслуговування ресиверів, його надійність та правильність схемотехнікичекана багатьма роками стабільної роботи ресиверів Openbox® F-300FTA, X-800/820CI. Електролітичні конденсатори БП застосовуються тільки з граничною робочою температурою 105°.
Зміни відбулися на основній платі (зеленого кольору), яка побудована на процесорі STi5518. Сам чіп STi5518 (закритий квадратним радіатором) важко назвати супер новим, але це лише "інструмент", який в умілих руках нашого програміста може "зазвучати" як знаменита скрипка Страдіварі.
Вгорі основної плати розташована довга срібляста коробочка. Це новий вхідний блок виробництва компанії Sharp BS2F7VZ7395, який побудований на чіпі STV0288 виробництва компанії STMicroelectronics http://www.alldatasheet.com/view.jsp?Searchword=STV0288.
Основною особливістю вхідного блоку BS2F7VZ7395 є те, чіп STV0288 має функцію "сліпого" пошуку без істотного погіршення рівня сигналу, що приймається!! Тобто. чутливість ресивера Openbox® F-500 FTA не поступається старій лінійці Openbox® F-300 - X-8XX. Саме про такого ресивера мріють усі DX-ри, оскільки поєднання хорошої чутливості зі сліпим пошуком дуже важке завдання. Тепер дійсно немає необхідності знати параметри транспондерів, ресивер Openbox® F-500 FTA може сам знайти транспондери, що діють, і зберегти їх у список, вам необхідно лише точно налаштувати антену на будь-який із супутників, що приймаються у вашій місцевості!
В даний час нікого вже не здивуєш плазмовими або РКІ екранами з солідним розміром діагоналі екрану. Ці екрани дають змогу "побачити більше", тому вимагають джерело з максимально високою якістю сигналу.
У ресивері Openbox® F-500 FTA реалізовано рішення, яке застосовується рядом компаній у ресиверах PVR класу – застосування A/V комутатора фірми Sony! Що дає застосування даного відеокомутатора? Це дуже добре знають власники ресіверів Openbox X-810, а саме якісну та реалістичну картинку на екрані вашого ТБ з можливістю регулювання рівня вихідного сигналу в режимі RGB. Дані якісні показники у поєднанні з можливістю переформатування відео зі стандарту 4/3 в 16/9 і навпаки, дають Openbox® F-500 FTA величезну перевагу порівняно з ресиверами класу FTA.
Необхідно відзначити, що максимально якісне зображення можна отримати на екрані лише при використанні кабелю типу SCART (RGB або PbPrY сигнали). Тож якщо Ви придбали нещодавно телевізор із великою діагоналлю, то подумайте про придбання відповідного кабелю.
Застосування комутатора Sony CXA2161R в ресивері бюджетного рівня, ще раз підтверджує прагнення завжди пропонувати на ринок якісні продукти за оптимальними цінами, які дають максимальні можливості своїм власникам. Крім того, застосування третього DVD Scart роз'єму дозволить значно розширити комутаційні можливості ресивера Openbox® F-500 FTA (хтось, напевно, згадає старі ресивери Nokia 9200-9600 з їхньою суперякісною картинкою та трьома скартами).
|