Зараз можна сміливо сказати, що цифрова революція відбулася. Цифрове телебачення, музика, фотографія вже давно увійшли до нашої оселі. Якщо раніше для перегляду відео, відтворення музики в MP3 та фотографій у JPEG застосовувався в основному персональний комп'ютер, то тепер у нас є зручніше рішення!
Супутниковий ресивер Openbox CI-7200PVR можна з повною впевненістю назвати сучасним мультимедійним центром, що має просто необмежені можливості. Але найголовніше те, що за наявності найбагатшого набору функцій користувача, він зберіг простоту і зручність роботи для рядового користувача.
Основні можливості ресивера Openbox CI-7200PVR
- Два незалежні тюнери DVB-S чудової чутливості
- 2 x CI інтерфейсу та 1 x картоприймач для офіційних карт доступу
- Одночасний запис трьох каналів (два у звичайному режимі, третій - у режимі Time-Shift)
- Запис програм у вихідному вигляді, з подальшим декодуванням
- Режим "картинка в картинці" (Picture In Picture)
- Підтримка жорстких дисків до 400Гб і більше (~ 200 годин запису відео)
- Функція TimeShift із розширеними можливостями
- Вбудований редактор відеозаписів (вирізка реклами та ін.)
- Функція міток для зручності пошуку потрібних фрагментів на записі
- Чудова якість зображення через CVBS, S-Video, RGB та компонентний PbPrY відеовиходи
- Кешування EPG-інформації на жорсткий диск для зручності пошуку потрібної програми
- Зручний програвач музики в MP3 та фотографій JPEG
- Відтворення фільмів/музики/фотографій з комп'ютера та потокове відео
- Мережний порт Ethernet 100Мбіт для підключення до комп'ютера та доступу до Internet
- USB хост порт для підключення цифрових фотоапаратів, MP3 програвачів та ін.
- Оновлення програмного забезпечення та встановлення програм за допомогою USB Flash-накопичувачів (без комп'ютера)
- VFD (вакуумний флуоресцентний дисплей) з підтримкою відображення кирилиці
- Відмінний дизайн, продуманість конструкції ресивера та пульта ДК
Разом із ресивером йде інструкція, CD-ROM із програмним забезпеченням та гарантійний талон. Купуючи ресивер, необхідно вимагати заповнення продавцем гарантійного талона, в який зі зворотного боку вклеєний серійний номер. Він повинен відповідати тому, що наклеєний на корпус ресивера знизу.
Передня панель створює враження солідності, потужності та енергійності, що повністю розкриває багатий внутрішній світ цифрового супутникового ресивера Openbox CI-7200PVR. Справді, описувати деякі речі просто нема рації, краще це бачити.
Органи управління розташовані у правій частині і за відсутності пульта дистанційного керування дозволяють не тільки змінити рівень гучності, виконати практично будь-які необхідні дії.
Ліва частина є кришечкою, за якою сховалися 2xCI слоти для встановлення CAM-модулів і слот картоприймача для встановлення карток умовного доступу при перегляді каналів платного цифрового супутникового ТБ. Крім цього, тут знаходиться USB хост порт. Цей порт призначений не для підключення до комп'ютера, а навпаки - через нього можна підключати до ресивера різні пристрої: Flash-накопичувачі, цифрові фотоапарати, MP3-програвачі і навіть мобільні телефони! Завдяки наявності USB хост порту, можна без комп'ютера оновлювати програмне забезпечення, копіювати музику та фотографії на жорсткий диск ресивера та назад.
За темним склом сховався вакуумний флуоресцентний дисплей, який відображає назву поточного каналу, режим роботи та багато іншого. Яскравість і колір світіння підібрані дуже вдало - інформація добре видно при яскравому освітленні, а вночі дисплей не "тисне" на очі. Ресивер Openbox CI-7200PVR також чудово знає російський алфавіт і без проблем відображає на дисплеї дані в кирилиці.
У комплекті з ресівером постачається кабель SCART-SCART, який має на увазі більш якісний спосіб підключення апарата до ТБ. Якщо ж на Вашій плазмовій або LCD панелі немає входу SCART, то можна додатково замовити компонентний кабель SCARTx3RCA. Справа в тому, що ресивіp Openbox CI-7200PVR видає на SCART вихід як RGB, так і компонентний PbPrY (необхідно поставити в меню). Відповідність контактів на SCART виході така: Pb-7, Pr-15, Y-11. Якщо ж немає можливості використовувати SCART, то можна обмежитися композитним RCA виходом відео або S-Video, на яких ресивер видає максимально можливу за якістю картинку.
Ресивер дозволяє також використовувати різні варіанти підключення до іншої звукової апаратури. У найпростішому випадку це стереовиход на SCART при підключенні до ТБ, також передбачено окремий вихід 2xRCA для використання "тюльпанів". Ну а якщо Ви власник домашнього кінотеатру, який хоче відчути всю силу об'ємного звуку 5.1, необхідно використовувати цифровий оптичний вихід S/PDIF.
Ресівер Openbox CI-7200PVR має такі комунікаційні можливості:
- 2 х LNB входу/виходу DVB-S тюнерів
- Ethernet 100/10Mbit мережевий порт з підтримкою TCP/IP та Samba
- Службовий послідовний RS-232 порт для сервісних завдань
- 2 x SCART (TV та VCR). Конектор TV, окрім звичайних, видає компонентний PbPrY сигнал
- Класичні 3 x RCA виходи композитного відеосигналу та стереозвуку
- Відеовиход S-Video
- Цифровий оптичний вихід звуку S/PDIF
- Вхід/Вихід модулятора ВЧ - ANT OUT/ ANT IN
- Тумблер мережі 220В
- USB-A Female хост порт (під кришкою передньої панелі)
- 2 x CI інтерфейсу та один картоприймач (також під кришкою передньої панелі)
Порт RS-232, що знаходиться позаду, необхідний для сервісного обслуговування ресівера і не використовується кінцевим споживачем. Для звичайного користувача буде набагато цікавішим мережевий порт Ethernet 100/10Mbit, через який можна виконувати безліч дій: копіювати записи, музику, фотографії, використовувати потокове відео, редагувати список каналів та багато іншого.
Ресивер має два абсолютно незалежні тюнери, що дає практично необмежені можливості своєму власнику при перегляді та запису каналів. Для використання цих можливостей бажано встановити на тарілці LNB конвертор типу Twin (з двома виходами) і завести в квартиру два дроти. Якщо у Вас із супутникової антени спускається лише один кабель, бажано встановити перемичку (Loop Through) як вказано на фотографії.
Пульт дистанційного керування є невід'ємною частиною будь-якого сучасного побутового пристрою і від нього залежить зручність експлуатації пристроєм. Ресівер Openbox CI-7200PVR має чудовий пульт, який має вільний дизайн і зручно лежить в руці. Дотримується пріоритетність кнопок – ті, що використовуються частіше, знаходяться ближче до центру. У нижній частині виділені кнопки, що відповідають за функції PVR та багатофункціональні кольорові. Розмір кнопок та відстань між ними підібрані оптимально, натискання чітке та помірне, так що пульт буде зручний всім.
З осені 2007 року на ринок поставляється модель Openbox CI-7200PVR+, яка має кілька несуттєвих схемотехнічних змін, а також новий пульт ДК.
Пульт ДУ ресіверів Openbox CI-7200PVR+ більш ергономічний та виконаний у чорному кольорі. Системи команд пультів сумісні, тобто. власники ресіверів Openbox CI-7200PVR можуть за бажання придбати та використовувати новий пульт.
Як правило, власники побутової техніки ніколи не заглядають під металевий кожух своїх пристроїв, багатьом це непотрібно або зупиняють перед цим кроком попереджувальні написи про високу напругу та ін. Тут можна побачити результат інженерної думки великої кількості людей з усього світу, акуратно завершений корейськими розробниками.
Як і будь-який інший якісний виріб, ресивер виконаний з кількох плат: блок живлення, основна процесорна, плата індикатора та картоприймач. Подібний поділ різних за напругою та функціональністю модулів підвищує надійність виробу, покращує його технічні параметри та ін. Блок живлення побудований на сучасній елементній базі і всі необхідні активні елементи забезпеченідіаторами для покращення охолодження. Він забезпечить стабільну роботу ресивера при напругах мережі живлення від 90 до 250 вольт.
На головній платі знаходиться вогняне серце ресивера, яке розробила американська компанія IBM – RISC процесор IBM Power PC. Воно б'ється із частотою 250 MHz, завдяки чому за 1 секунду встигає виконати мільйони операцій для свого власника.
Через таку велику швидкість процесора і наявність жорсткого диска виділяється багато тепла, тому категорично забороняється ставити будь-які предмети зверху ресивера або накривати його, щоб не порушувати природне охолодження.
Жорсткі диски, що застосовуються в ресиверах Openbox CI-7200PVR для запису відео, фотографій та музики, аналогічні комп'ютерним та мають стандарт IDE. Кріпиться диск у ресивері на металеву скобу за допомогою гвинтів використовуючи гумові амортизатори, завдяки чому навіть мінімальні вібрації створювані диском, що обертаються, не порушуватимуть тишу при перегляді улюбленого фільму.
|